کاتریونا گری؛ دختر شایسته سال ۲۰۱۸شصت و هفتمین رقابت‌های دختر شایسته «Miss Universe» در بانکوک در روز شنبه برگزار شد. کاتریونا گری از کشور فیلیپین، به عنوان دختر شایسته سال ۲۰۱۸ انتخاب شد. او مدل و ملکه زیبایی استرالیایی- فیلیپینی است که با ۲۴ سن به نمایندگی از فیلیپین در مسابقات دوشیزه جهان در سال ۲۰۱۸ شرکت کرد و برنده شد.

به گزارش برترین ها، شصت و هفتمین رقابت های دختر شایسته «Miss Universe» در بانکوک در روز شنبه برگزار شد.

میزبان این برنامه استیو هاروی بود که در سال 2015 به اشتباه دختر شایسته را معرفی کرد. او در ابتدای این مراسم گفت: «چیزی که جهان ما بدان نیاز دارد بخشش و عشق است. ما امشب می خواهیم که بخشش و عشق را به شما نشان دهیم.»

در این رقابت 94 کشور مختلف شرکت کردند که برای مرحله پایانی 5 نفر انتخاب شدند. این 5 نفر از کشورهای فیلیپین، پورتوریکو، آفریقای جنوبی، ونزوئلا و ویتنام بودند. اما چه کسی برنده این سری از مسابقات دختر شایسته شد؟

کاتریونا گری از کشور فیلیپین، به عنوان دختر شایسته سال 2018 انتخاب شد.

 

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,دختر شایسته سال ۲۰۱۸


کاتریونا گری کیست؟
کاتریونا گری مدل و ملکه زیبایی استرالیایی- فیلیپینی است که با 24 سن و 1.78 قد به نمایندگی از فیلیپین در مسابقات دوشیزه جهان در سال ۲۰۱۸ شرکت کرد و برنده شد.

قبل از این که کاتریونا گری به عنوان دختر شایسته 2018 انتخاب شود، در سال 2016 به عنوان دختر شایسته فیلیپین انتخاب شد.

جدا از حرفه اصلی کاتریونا گری که یک مدل است، او در زمینه موسیقی نیز فعالیت دارد. در واقع او فارغ التحصیل رشته موسیقی در مقطع کارشناسی ارشد است.

 

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,دختر شایسته سال ۲۰۱۸


یکی دیگر از مهارت های کاتریونا گری نقاشی ست. او از طریق نقاشی کسب درآمد می کند و تمام درآمدش را به خیره ها می بخشد.

کاتریونا گری در این باره می گوید: «زمانی که من 13 سال داشتم، مادرم به من گفت که خواب دیده من دختر شایسته جهان شده ام. امروز خواب مادرم تعبیر شد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------