نامه تهیه کننده «دیدن این فیلم جرم است!» خطاب به سازمان سینمایی/ موضع خود را شفاف کنیداخبار,اخبارفرهنگی وهنری,فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است

تهیه کننده «دیدن این فیلم جرم است!» در نامه ای به معاون جدید ارزشیابی و نظارت از او درخواست شفاف سازی کرد.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران، همزمان با معارفه‌ محمدمهدی طباطبائی نژاد معاون جدید ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، محمدرضا شفاه تهیه کننده فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است!» در نامه‌ای سرگشاده به ایشان، خواستار شفافیت موضع سازمان سینمایی درباره اکران این فیلم شد.

نامه تهیه کننده «دیدن این فیلم جرم است!» خطاب به سازمان سینمایی/ موضع خود را شفاف کنید

جناب آقای طباطبائی نژاد
معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی

باسلام
ضمن آرزوی توفیق برای جنابعالی، همانطور که مطلع هستید در دوره پیش از شما با وعده صدور پروانه نمایش فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است!» مشروط به انصراف از اکران نوروزی، این فیلم برخلاف میل ما از اکران کنار گذاشته شد.

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است


تا امروز همواره تلاش شد تا به دور از حواشی، شرایط برای کسب مجوز در فضایی منطقی فراهم آید. اما علیرغم گذشت ۴ ماه از آن وعده و با وجود پیگیری‌های متعدد، پاسخ روشنی به تقاضای اکران داده نمی‌شود و مرتبا صدور مجوز به اجازه افرادی موکول می‌گردد که اساسا نقش قانونی‌ در مسیر پروانه نمایش فیلم‌ها ندارند.

معاون پیشین که با آن وعده رفت؛ امروز از شما به عنوان معاون جدید خواستاریم در زمانی که سازمان سینمایی شعار شفافیت سر می‌دهد، موضع رسمی و شفاف خود را نسبت به اکران این فیلم به مردم و رسانه‌ها اعلام کنید. امید که دیدن این فیلم جرم نشود...

 
باتشکر
محمدرضا شفاه
تهیه کننده «دیدن این فیلم جرم است!»

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------