گفت وگو با همایون ارشادی، بازیگر «تا ثریا» 

 

 

گفت وگو با همایون ارشادی، بازیگر «تا ثریا»

 

همایون ارشادی بازیگر نقش سرهنگ در سریال «تا ثریا» گفت: «تا ثریا» برایم تجربه ی خیلی خوبی بود.

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره ی بازخوردهای به دست آمده از سریال «تا ثریا» خاطرنشان كرد: من به عنوان بازیگر، به خاطر مشغله ی كاری نتوانستم همه ی قسمت ها را دنبال كنم و به همین دلیل نمی توانم قضاوت كنم كه چطور بوده است. این سوال را باید از مردم پرسید كه پای تلویزیون می نشینند و آن را تعقیب می كنند.

وی درباره ی نقش «سرهنگ» در این سریال توضیح داد: نقش من ، یك سرهنگ است كه وارد جریان مسائل خانوادگی و مشكلات آن می شود.

همایون ارشادی در پاسخ به این پرسش كه آیا در پرداختن به مشكلات اقتصادی كه در «تا ثریا» به نمایش درمی آید، با خط قرمزی مواجه نبوده اند، گفت: با خط قرمزی مواجه نبودیم. ما یك مشكل اقتصادی را نمایش دادیم. فشار اقتصادی در همه ی اقشار هست و به خصوص این مشكل به خانواده ها وارد می شود و ما در «تا ثریا» این مشكل را نشان دادیم. پس خط قرمزی وجود ندارد. در هر خانواده ای این مسائل ، با شدت و ضعف متفاوتی وجود دارد.

این بازیگر سینما و تلویزیون تصریح كرد: روزنامه، تلویزیون، خبرگزاری ها و سینما هستند كه باید مسائل اقتصادی را در رسانه هایشان منعكس كنند. هیچ اشكالی ندارد كه تلویزیون هم به چنین مسائلی بپردازد.

ارشادی كه در فیلم «طعم گیلاس» (به كارگردانی عباس كیارستمی) و «بادبادك باز» (مارک فورستر) ایفای نقش كرده است، درباره ی حضورش در تلویزیون توضیح داد: من ناگهانی به تلویزیون نیامدم و قبل از «تا ثریا»، در چند فیلم و سریال تلویزیونی بازی كرده ام. در سریالی به نام «همشاگردی ها» بازی كرده ام. در تله فیلم های زیادی هم ایفای نقش داشته ام و در سریال «شمس العماره» سامان مقدم هم حضور داشته ام؛ من به صورت ناگهانی وارد تلویزیون نشدم.

وی با تایید این مطلب كه «كمتر در تلویزیون بازی كرده است»، تاكید كرد: حتما از من دعوت نشده بود كه به تلویزیون بیایم.

همایون ارشادی در پایان این گفت وگو، «تا ثریا» را تجربه خیلی خوبی دانست و افزود: كار با سیروس مقدم، همیشه جای یاد گرفتن و پیشرفت دارد.... / مصاحبه : خبرگزارى ايسنا 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------