هنرنمایی ثریا قاسمی در "دیوار شیشه‌ای" / سریالی بر اساس یک داستان واقعیاخباربازیگران,اخبارهنرمندان,ثریا قاسمی

معظمی با اشاره به اینکه سریال جدیدش حدود دو ماه آینده روی آنتن شبکه آی فیلم می رود، گفت: سریال "دیوار شیشه ای" براساس واقعیت ساخته می شود.

احمد معظمی کارگردان سریال تلویزیونی "دیوار شیشه ای" در گفت و گو با میزان گفت: سریال "دیوار شیشه ای" یک اثر اپیزودیک 30 قسمتی است.

 

وی ادامه داد: این سریال تلویزیونی یک داستان اصلی هم دارد که با دو شخصیت اصلی پیش می رود.

 

معظمی توضیح داد: سریال تلویزیونی " دیوار شیشه ای" درحقیقت به موضوع شهامت بازگو کردن یکسری از خطاهایی می پردازد که انسان ها در گذشته انجام داده اند و این موضوع را درحالی به تصویر می کشد که این افراد جلوی 80 میلیون بیننده از خطاهایشان سخن می گویند.

 

وی افزود: این مجموعه به طور تقریبی بر اساس داستان های واقعی ساخته شده و از این جهت حال وهوای بسیار متفاوتی دارد.

 

کارگردان تلویزیون در ادامه صحبت های خود توضیح داد: حدود 8 قسمت از این سریال را راما قویدل و 8 قسمت را نوید میهن دوست ساخته است و تا این لحظه بنده دو قسمت از این مجموعه را کارگردانی کرده ام اما قراراست همکاری من با این سریال بیشتر از این دو قسمت ادامه پیدا کند و به بخش های اصلی داستان مربوط می شود.

 

وی اظهارکرد: در دو قسمتی که تاکنون کارگردانی کرده ام ثریا قاسمی، روح الله حقگو، علیرضا استادی، ساغر عزیزی و محمد عمرانی به ایفای نقش پرداخته اند.

 

کارگردان مجموعه تلویزیونی "شاید برای شما هم اتفاق بیفتد" یادآور شد: بخش های اصلی این سریال را که من کارگردانی آن را بر عهده دارم از حضور دو شخصیت اصلی تشکیل شده است که یکی از آن ها یک خانم مجری و دیگری همسرش است که در نقش یک تهیه کننده به ایفای نقش می پردازد.

 

وی ادامه داد: هم اکنون برای بخش های اصلی این سریال تلویزیونی در مرحله انتخاب بازیگر هستیم تا به زودی این قسمت ها را کلید بزنیم.

 

معظمی در بخش دیگری از صحبت های خود تصریح کرد: سریال "دیوار شیشه ای" را برای شبکه آی فیلم می سازم و فکر می کنم این اثر حدود یک تا دو ماه آینده روی آنتن برود.

 

وی همچنین گفت: تصور می کنم کارهایی مانند سریال "دیوار شیشه ای" به شکل هرشب میهمان مخاطبان تلویزیون شود.

 

این کارگردان عرصه تلویزیون همچنین با اشاره به دیگر فعالیت های تصویری خود گفت: امسال در جشنواره فیلم فجر یک فیلم سینمایی را ارائه می دهم که در آن امیر آقایی، میلاد کی مرام، رعنا آزادی ور، اندیشه فولادوند و بهنوش بختیاری به ایفای نقش پرداخته اند. موضوع این اثر سینمایی اجتماعی است.

 

وی خاطرنشان کرد: برای سال آینده و شرکت در جشنواره فیلم فجر نیز هم اکنون روی یک فیلمنامه کار می کنم و زمانی که این فیلمنامه آماده شود، آن را به ارشاد ارائه می دهم.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------