خندوانه اواخر فروردین می‌آیدخندوانه اواخر فروردین می‌آید

سری جدید برنامه «خندوانه» که قرار بود از بیستم فروردین ماه جاری از شبکه «نسیم» روی آنتن برود، همچنان در مرحله‌ ساخت آیتم و دکور قرار دارد و اواخر ماه پخش می شود.

پخش سری جدید برنامه «خندوانه» از 29 فروردین ماه جاری از شبکه "نسیم" از سر گرفته می شود.

این برنامه کاری از «رامبد جوان» است که اجرای آن را نیز خود او بر عهده دارد و سری اول آن سال گذشته روی آنتن سیما رفت و توانست مخاطبان زیادی را جذب کند.

تیم سازنده «خندوانه» حدود چند ماه برنامه نداشتند و به استراحت رفته بودند و قرار بود سری جدید این برنامه، از بیستم فرودین ماه جاری پخش شود.

اکنون مدتی است که دکور سری جدید «خندوانه» در حال آماده‌سازی است و مراحل تولیدی این برنامه طنز به پایان راه نزدیک شده و سری جدید آن تا 29 فروردین ماه آماده پخش می‌شود.

در حال حاضر آنونس‌هایی از سری جدید «خندوانه» در شبکه نسیم دیده می‌شود که متولیان این برنامه را در حال آماده‌سازی دکور برنامه می دهد.

«خندوانه» برنامه‌ای طنز درباره فرهنگ درست خندیدن در ایران است؛ در سری اول این برنامه چهره‌های فرهنگی و هنری حضور یافتند که از جمله آنها می توان به حجت‌الاسلام شهاب مرادی، سردار بهمن کارگر، معصومه آباد و دکتر گلزاری و هنرمندانی چون جمشید مشایخی، علیرضا خمسه، شقایق دهقان، رضا شفیعی‌جم، جواد رضویان و بیژن بنفشه‌ خواه اشاره کرد.
سری اول این برنامه اواسط خرداد ماه 93 تولید و پخش شد.

اخبارفرهنگی - تسنیم

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------