معرفی سریال کره ای «بازی مرگ»سریال بازی مرگ،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

روزیاتو | سریال «بازی مرگ – Death’s Game» محصول سال ۲۰۲۳ کره جنوبی، یک مجموعه تلویزیونی رازآلود فانتزی است به نویسندگی و کارگردانی ها بیونگ هون ساخته شده است. این مینی سریال هشت قسمتی مورد توجه همگان قرار گرفته و توانسته نمره ۸.۵ را در سایت IMDb بدست آورد.

 

سریال بازی مرگ از سه شنبه ۱۲ تیرماه، هر شب ساعت ۱۲ شب از شبکه چهار پخش می‌شود. تکرار آن نیز ساعت ۱۱ و ۱۸ پخش می‌شود.

 

داستان سریال بازی مرگ

چویی یی جه در یک خانواده‌ فقیر و سطح پایین زندگی کرده بود و بزرگ شده است؛ اما شخصیتی کوشا دارد. او بعد از هفت سال تلاش بی‌وقفه برای پیدا کردن یک شغل مناسب، پشت سر هم شکست می‌خورد و حالا پر از یأس و ناامیدی است. به همین دلیل هم تصمیم می‌گیرد که زندگی‌اش را به پایان برساند؛ زیرا فکر می‌کند که با انجام این کار، همه چیز تمام می‌شود و او هم یک نفس راحت می‌کشد.

 

سریال بازی مرگ،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

اما او بعد از مردن، با موجودی به اسم «مرگ» روبه‌رو می‌شود. مرگ که در مقابل دروازه جهنم ایستاده، حسابی از دست چویی یی-جه و تصمیمی که گرفته، عصبانی است. بنابراین، مجازاتی برای او در نظر می‌گیرد که اتفاق مرگ را ۱۲ بار دیگر، آن هم در بدن‌های مختلف، تجربه کند و بارها و بارها این درد را به جان بخرد.

 

حالا چالش اصلی سریال اینجاست که اگر او می‌خواهد از رفتنش به جهنم جلوگیری کند، باید در جسم یکی از این افراد زنده بماند؛ به همین شکل هم می‌تواند تا آخر عمر، در جسم آن فرد زندگی کند.

 

سریال بازی مرگ،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
سریال بازی مرگ،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
سریال بازی مرگ،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگیکالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------