«رالي ايراني» پاي ميز تدوين رفت/عكس‌هاي جديد از اين فيلم ـ مسابقهرالي ايراني,مسابقه رالي ايراني

  «رالي ايراني» پاي ميز تدوين رفت/عكس‌هاي جديد از اين فيلم ـ مسابقه
تصويربرداري فيلم ـ مسابقه «رالي ايراني» به كارگرداني آرش معيريان و تهيه‌كنندگي سعيد ابوطالب به پايان رسيد و اكنون مراحل تدوين را پشت سر مي‌گذارند.
به گزارش خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، تدوين «رالي ايراني» از چهارشنبه ـ 29 شهريور ماه ـ شروع شده است و با پايان مراحل مونتاژ، در مدت 20 روز در سه پكيج به بازار عرضه مي‌شود.
فيلم ـ مسابقه «رالي ايراني» كه با حضور شش هنرمند و يك مجري داور كه شامل سحر ولدبيگي و همسرش نيما فلاح،‌ سيروان خسروي و محمدرضا فروتن بهنوز بختياري و الناز شاكردوست و فرزاد حسني بودند كار خود را آغاز كرد و اكنون در مرحله تدوين است.
«رالي ايراني» يك فيلم مسابقه در ژانر نمايش واقعي است كه براي اولين بار در سينماي ايران و براي نمايش خانگي ساخته مي‌شود. در اين فيلمنامه كه 50 درصد آن نمايش است، سه گروه بازيگر انتخاب شدند و مسابقه را در طول سه شبانه روز به اتمام رساندند؛ اين بازيگران داراي ويژگي‌هايي از جمله جوان بودن و خلاق بودن هستند.
لوكيشن‌هاي اين مجموعه از سه مسير شروع و به جنگل‌هاي مازندران و اطراف بهشهر منتهي شد. از ميان بازيگران، سحر ولدبيگي و نيما فلاح جزو گروهي بودند كه از تهران با هواپيما به سمت شمال حركت كنند‌، بهنوش بختياري و الناز شاكردوست نيز جزو گروه‌هايي بودند كه با قطار اين مسير را طي كردند‌،‌ محمدرضا فروتن و سيروان خسروي هم جزو گروهي بودند كه با اتوبوس اين مسير را طي كردند..../ايسنا

رالي ايراني,مسابقه رالي ايراني

 

رالي ايراني,مسابقه رالي ايراني

 

رالي ايراني,مسابقه رالي ايراني

 

رالي ايراني,مسابقه رالي ايراني

  

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------