آخرین اخبار فرهنگی - هنری

خواکین فینیکس،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

بازیگر جوکر با فیلم وسترن باز می‌گردد

خواکین فینیکس در یک فیلم وسترن به کارگردانی آری استر بازی می‌کند. به گزارش مهر، آری استر کارگردان «موروثی» و «میدسامر» فیلم…

«رالي ايراني» پاي ميز تدوين رفت/عكس‌هاي جديد از اين فيلم ـ مسابقهرالي ايراني,مسابقه رالي ايراني

  «رالي ايراني» پاي ميز تدوين رفت/عكس‌هاي جديد از اين فيلم ـ مسابقه
تصويربرداري فيلم ـ مسابقه «رالي ايراني» به كارگرداني آرش معيريان و تهيه‌كنندگي سعيد ابوطالب به پايان رسيد و اكنون مراحل تدوين را پشت سر مي‌گذارند.
به گزارش خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، تدوين «رالي ايراني» از چهارشنبه ـ 29 شهريور ماه ـ شروع شده است و با پايان مراحل مونتاژ، در مدت 20 روز در سه پكيج به بازار عرضه مي‌شود.
فيلم ـ مسابقه «رالي ايراني» كه با حضور شش هنرمند و يك مجري داور كه شامل سحر ولدبيگي و همسرش نيما فلاح،‌ سيروان خسروي و محمدرضا فروتن بهنوز بختياري و الناز شاكردوست و فرزاد حسني بودند كار خود را آغاز كرد و اكنون در مرحله تدوين است.
«رالي ايراني» يك فيلم مسابقه در ژانر نمايش واقعي است كه براي اولين بار در سينماي ايران و براي نمايش خانگي ساخته مي‌شود. در اين فيلمنامه كه 50 درصد آن نمايش است، سه گروه بازيگر انتخاب شدند و مسابقه را در طول سه شبانه روز به اتمام رساندند؛ اين بازيگران داراي ويژگي‌هايي از جمله جوان بودن و خلاق بودن هستند.
لوكيشن‌هاي اين مجموعه از سه مسير شروع و به جنگل‌هاي مازندران و اطراف بهشهر منتهي شد. از ميان بازيگران، سحر ولدبيگي و نيما فلاح جزو گروهي بودند كه از تهران با هواپيما به سمت شمال حركت كنند‌، بهنوش بختياري و الناز شاكردوست نيز جزو گروه‌هايي بودند كه با قطار اين مسير را طي كردند‌،‌ محمدرضا فروتن و سيروان خسروي هم جزو گروهي بودند كه با اتوبوس اين مسير را طي كردند..../ايسنا

رالي ايراني,مسابقه رالي ايراني

 

رالي ايراني,مسابقه رالي ايراني

 

رالي ايراني,مسابقه رالي ايراني

 

رالي ايراني,مسابقه رالي ايراني

  

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023