آخرین اخبار فرهنگی - هنری


مارین ون هولک ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

حکایت دختر ماجراجوی هلندی در ایران | سخت ترین قسمت زندگی در تهران برای مارین ون هولک

هیچ یک از دوستان مارین ون هولک تعجب نکردند که دوست جوان‌شان راهی ایران شده. آنان می‌دانستند که او چقدر ماجراجوست. به گزارش…

پایان تصویربرداری «ستایش» با حضور مشایخی و خیراندیش 

 

پایان تصویربرداری «ستایش» با حضور مشایخی و خیراندیش

 

تصویربرداری قسمت های باقیمانده از فصل اول مجموعه تلویزیونی "ستایش" در شهرستان طالقان به پایان رسید.

سعید سلطانی کارگردان این مجموعه تلویزیونی در گفت وگو با شبکه ایران ضمن اعلام این خبر افزود: تصویربرداری سریال "ستایش" پس از وقفه ای پنج ماهه از اوایل مردادماه در شهرستان طالقان آغاز شد و اواخر هفته قبل به پایان رسید.

وی با تاکید بر این نکته که در حال حاضر مراحل فنی قسمت های پایانی سریال در حال انجام است ادامه داد: از جمعه این هفته شاهد پخش بخش های قسمت های ضبط شده اخیر از آنتن شبکه ۳ سیما خواهیم بود.

سلطانی از جمشید مشایخی، گوهر خیراندیش، شهاب عسگری، فرهاد متقی و حمید جدیدی به عنوان بازیگرانی نام برد که در قسمت های مذکور به گروه بازیگران این مجموعه تلویزیونی اضافه شده اند.مشایخی نقش شخصیتی به نام خان بهادر (پدر بزرگ ستایش) را دارد که ستایش و پدرش پس از فرار از کمپ به او پناه می برند.

این کارگردان در ادامه از تصویربرداری فاز دوم مجموعه "ستایش" به تهیه کنندگی آرمان زرین کوب از اوایل سال آینده خبر داد و افزود: نگارش فصل دوم این مجموعه توسط سعید مطلبی ادامه دارد و در سری دوم قصه کاراکترها با گذر ۲۰زمان ساله در زمان حال روایت خواهد شد و فضای قصه مطابق با حال و هوای امروز جامعه خواهد بود.

سلطانی پاسخ به سوال احتمال حضور بازیگران جدید یا ادامه همکاری بازیگران این مجموعه تلویزیونی در فاز دوم سریال را به اتمام نگارش سریال موکول کرد.

نرگس محمدی، مهدی پاکدل، محمود عزیزی، مهدی سلوکی، سیما تیرانداز، داریوش ارجمند و... بازیگران این مجموعه هستند که تاکنون سی و نه قسمت از آن روی آنتن شبکه ۳ سیما رفته است. سعید سلطانی مجموعه های "جوانی"، "پس از باران"، "مامور بدرقه" و... را کارگردانی کرده است.

شبکه ایران (www.inn.ir)

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------