تغییر زمان پخش سریال «شوق پرواز» 

 

 

تغییر زمان پخش سریال «شوق پرواز»

 

با تصمیم معاون سیما، مجموعه تلویزیونی «شوق پرواز» ضمن دوبله به زبان های عربی و انگلیسی از اواخر سال هر شب روی آنتن می رود.

با حمایت علی دارابی، معاون سیما، نحوه پخش سریال «شوق پرواز» تغییر كرده و مخاطبان سیما بزودی شاهد تغییر وضعیت پخش این سریال خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی این سریال تلویزیونی، در طول هفته های گذشته مخاطبان سریال شوق پرواز بارها با مراجعه به سایت اینترنتی این سریال و نیز تماس با سازمان صدا و سیما خواستار تغییر در نحوه پخش و تكرار پخش این سریال شده و از مسوولان سیما خواسته بودند تا برای این سریال هم مانند سریال «مختارنامه»، چند نوبت تكرار در طول هفته در نظر بگیرند.سریال شوق پرواز از ابتدا فقط یك نوبت تكرار داشت كه آن هم روزهای شنبه ساعت ۱۴/۳۰ و سپس ۱۵/۳۰ بود اما پس از جلسه مشترك كارگردان، تهیه كننده و معاون سیما، این زمان پخش به ساعت ۱۹/۳۵ روزهای شنبه تغییر كرد.براساس این خبر در جلسه ای كه اواخر هفته گذشته با حضور یدالله صمدی كارگردان، جواد نوروز بیگی تهیه كننده و علی دارابی معاون سیما برگزار شد، معاون سیما ضمن اعلام حمایت همه جانبه خود از سریال تلویزیونی «شوق پرواز» اعلام كرد شیوه جدیدی برای پخش بهتر و مطلوب تر این سریال تلویزیونی در نظر گرفته خواهد شد كه تغییر زمان تكرار سریال، پخش هر شبی یا یك شب در میان و نیز دوبله و ترجمه سریال به زبان های عربی و انگلیسی برخی از این اقدامات خواهد بود.

براساس تصمیم های صورت گرفته، قرار است پس از پایان پخش این سریال در بهمن ماه، شوق پرواز از یكی از كانال های پربیننده سیما به صورت هر شبی یا یك شب در میان پخش شود تا آن دسته از مخاطبانی كه فرصت تماشای هفتگی این سریال را نداشته اند، طی مدت زمانی كوتاه تر شاهد این سریال باشند. همچنین بزودی ترجمه و دوبله این سریال به زبان های انگلیسی و عربی آغاز می شود تا این اثر نمایشی از شبكه های برون مرزی نیز پخش شود.تاكنون ۱۵ قسمت از این سریال ۲۴ قسمتی پخش شده است و با پخش ۹ قسمت باقیمانده، شوق پرواز به پایان خواهد رسید.... / جام جم آنلاین از بازیگران بیشتر بدانید

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------