جدایی سروش «هیچکس» و همسرش پس از ۱۲ سال زندگی مشترک؛ آزاده اکبری کیست؟ جدایی سروش هیچکس از همسرش,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی
سروش لشکری ملقب به «هیچکس» و همسرش، آزاده اکبری، در شبکه‌های اجتماعی از جدایی از یکدیگر خبر دادند. خبر طلاق هیچکس و همسرش سر و صدای زیادی در فضای مجازی به پا کرده و بار دیگر گمانه‌زنی‌ها درباره ارتباط آزاده اکبری با سازمان مجاهدین خلق را قوت بخشیده است. 

خواننده نسل یک رپ فارسی و همسر سابقش در صفحات خود در اینستاگرام با انتشار استوری‌هایی خبر جدایی‌شان را اعلام کردند.

 

 جدایی سروش هیچکس از همسرش,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

واکنش‌ کاربران به جدایی هیچکس از همسرش 

واکنش‌ها به این خبر متفاوت بوده. برخی که آزاده اکبری را دلیل تغییر مواضع و افت فنی هیچکس می‌دانستند از این خبر خوشحال شدند و برخی دیگر فرصت را مغتنم شمرده و به مسائل حرفه‌ای این خواننده طعنه‌ زده‌اند. چند نمونه از واکنش کاربران به این موضوع در ادامه آمده است.

 جدایی سروش هیچکس از همسرش,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

کاربری به نام علی با اشاره به استوری جنجالی همایون شجریان نوشت: خلاصه‌ی صحبت‌های آزاده در مورد جدایی از هیچکس: تا همیشه رفاقت و حمایت پابرجاست.

 

کاربری به نام امیر نوشت: غمگینم مثل سروش هیچکس، زنم طلاق گرفته، آهنگساز درست حسابی ندارم، از گروهی که خودم ساختم هم اخراج شدم …

 

کاربری به نام وحید نوشت: سروش هیچکس را خدا آزاد کرد.

بیوگرافی سروش لشکری

 جدایی سروش هیچکس از همسرش,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

سروش لشکری متولد ۱۹ اردیبهشت سال ۱۳۶۴ در تهران و دانشجوی اخراجی رشته مترجمی از دانشگاه آزاد گرمسار است. بـه دلیل تأثیرگذاری هیچ‌کس بر سبک موسیقی رپ در ایران، از او با لقب «پدر رپ فارسی» یاد می‌شود.

 

او فعالیت خود در زمینه موسیقی را از اوایل دهه ۸۰ آغاز کرد. نخستین آلبوم رسمی او با نام «جنگل آسفالت» در سال ۸۵ منتشر شد. او همچنین از بنیان‌گذاران گروه‌های موسیقی زیرزمینی ۰۲۱؛ صامت و ملتفت اسـت.

 جدایی سروش هیچکس از همسرش,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

سروش لشکری از اولین رپرهای ایرانی بود که مضامین اجتماعی را به دایره رپ فارسی اضافه کرد. پس از وقایع سال ۸۸، لشکری به انگلیس مهاجرت کرد و فعالیت خود را در خارج از ایران ادامه داد. او یک سال پس از خروج از ایران یعنی در سال ۸۹ گروه رپ «ملتفت» را با همکاری دو رپر دیگر مهدیار آقاجانی و فدایی تأسیس کرد. اما پس از مدتی با بالا گرفتن اختلافات میان اعضای گروه، از این گروه کناره‌گیری کرد.

 جدایی سروش هیچکس از همسرش,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

هیچکس در فیلم «کسی از گربه‌های ایرانی خبر نداره» ساخته بهمن قبادی که به موضوع گروه‌‌های موسیقی زیرزمینی در ایران پرداخته بود و در سال ۸۸ پخش شد، حضور داشت. ترانه «یه روز خوب میاد» که واکنش او به حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ بود، از مشهورترین آثار رپ سیاسی فارسی است.

 

او در سال ۸۸ ایران را به مقصد انگلیس ترک کرد و فعالیت خود در زمینه موسیقی رپ را در آنجا ادامه داد.

 

بیوگرافی آزاده اکبری

 جدایی سروش هیچکس از همسرش,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

آزاده اکبری، همسر سابق سروش هیچکس دانش آموخته رشته حقوق از دانشگاه استرالیا، مؤسس و مدیرعامل شرکت Lync Media Group و فعال حقوق بشری است.

 

او فعالیت‌های داوطلبانه بسیاری در زمینه سلامت کودکان، سلامت دانش‌آموزان و فعالیت‌های خیرخواهانه انجام می‌دهد.

 

 جدایی سروش هیچکس از همسرش,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

هیچ‌کس پیش‌تر گفته بود، پدر و مادر همسرش حامی سازمان مجاهدین خلق هستند، اما او و همسرش با گرایش سیاسی این سازمان که آن را «فرقه» نامید موافق نیستند و آزادی‌خواه و خواهان برقراری دموکراسی لیبرال هستند.

 جدایی سروش هیچکس از همسرش,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

نام آزاده اکبری بعد از گزارش او و چند فعال دیگر در خصوص اقدامات شنیع امیر تتلو در قاچاق دختران کم سن و سال بیشتر بر سر زبان‌ها افتاد. او و چند فعال مجازی با گزارش اقدامات تتلو به مدیریت اینستاگرام، صفحه این خواننده را ریپورت کردند که موجب مسدود شدن صفحه تتلو شد. این اقدام با تحسین بسیاری از کاربران فضای مجازی همراه شد و البته دشمنی طرفداران این خواننده را به دنبال داشت.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------