تو نوشتی «نود» ما خواندیم «برنده باش»! اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,  برنامه نود

 

آنچه دیروز درباره پیامک‌های مردم و انتخاب برنامه نود از سوی آنها به‌عنوان بهترین برنامه جشنواره جام جم اتفاق افتاد تعجب که هیچ، شوک به‌دنبال داشت. کسانی که به این برنامه رأی داده بودند پریشب و دیروز پیامک‌هایی دریافت می‌کردند با این متن:«نظر شما برنامه برنده باش»! بعضی‌ها که اصلاً و به هیچ برنامه‌ای رأی نداده بودند اما برایشان چنین پیامکی می‌آمد. برای بعضی‌ها هم این متن ارسال شده بود:«دوست عزیز رأی شما با رأی قبلی جایگزین شد.» در صورتی که آنها رأی‌شان را تغییر نداده بودند.

 

جالب اینجاست که این پیامک برای مازیار ناظمی هم آمده بود و او در توئیترش نوشت: «برنامه برنده باش را یکبار هم ندیدم! ولی به جای پیامک تأیید رأی فرستادن من به برنامه نود و عادل همکار قدیمی ، حالا این پیامک آمده: نظر شما برنامه برنده باش! اعتقادی به سلبریتی‌ها (استاد گلزار) به‌عنوان مجری ندارم، عادل فردوسی‌پور هم متخصص فوتبال و هم مجری است.»  با این شرایط آرای برنامه برنده باش یک شبه بسیار تغییر کرد و بالا رفت. دیروز توئیتر پر از اسکرین شات این پیامک‌ها بود که برای کاربران رسیده بود و آنها با انتشارش سعی می‌کردند جلوی چیزی را که به‌نظرشان تقلب بود بگیرند. خیلی‌ها هم محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات را منشن می‌کردند و از او می‌خواستند پاسخ بدهد و جلوی این ماجرا را بگیرد.

 

به‌نظر بیشتر کاربران این کارها نشان می‌داد اختلاف فروغی مدیر شبکه 3 با عادل فردوسی‌پور همچنان ادامه دارد و او نمی‌خواهد فردوسی‌پور برنده این نظرسنجی باشد. این نظرات را بخوانید: سارا: «خبر خوبی براتون ندارم آقای وزیر. اینکه با اطلاعات و‌ شماره ما به برنامه برنده باش رأی داده شده یعنی هیچ صیانتی از اطلاعات ما نمی‌شه شما می‌دونید چه جوری اینجوری می‌شه!؟پ ن: صداوسیما هر روز بدتر می‌شه و برای این زشتی تمام عیار مجلس افزایش بودجه رو تصویب می‌کنه!»، لئون: «دزدی جدیده؟ خودشون با خط ما به خودشون رأی دادن!! ما صدا و سیما رو نگاه نمی‌کنیم چه برسه به اینکه به برنامه‌هاش رأی بدیم، آقای جهرمی شما مترسک سر جالیز که نیستین!»، ای‌ام: «نمی‌تونن از روی فردوسی‌پور رد بشن با این کارها می‌خواهند برنده باش را اول کنند.»، مایا: «مهد کودکه قشنگ برداشتن با خط مردم به برنده باش رأی دادن، که نود بهترین برنامه تلویزیون نشه(!) تو که مدیر شبکه‌ای، سواد داری، روزنامه‌خونی از اول نمی‌ذاشتی نود بیاد تو نظرسنجی خب»، فاطمه: «انگار قضیه برنده باش جدیه امروز دوستم تو مدرسه گفت برای من پیام اومده که به برنده باش رأی دادی در صورتی که اون اصلاً نمی‌دونست این رأی‌گیری برای چی هست گفت برای چی رأی‌گیری می‌کنن!؟واقعاً اذیت کردن فردوسی‌پور آنقدر براشون مهمه بابا اخراجش کنید اینکارا چیه؟»

 

 ایران /یگانه خدامی

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------