تقلید صدای حامد بهداد توسط بازیگر «حوالی پاییز»/ نقش «جناب خان» در سریال بانوی عمارت چه بود؟عیدانه خندوانه شب گذشته میربان بازیگران حوالی پاییز و بانوی عمارت بود. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، شب گذشته رامبد جوان در عیدانه خندوانه شاهد رقابت دو گروه سریالی بانوی عمارت و حوالی پاییز بود که در کنار آن‌ها جناب خان نیز حضور داشت.

 

جوان در ابتدا دو گروه بازیگر سریال تلویزیونی بانوی عمارت و حوالی پاییز را معرفی کرد. لیلا اوتادی و حسین مهری از سریال حوالی پاییز و شبنم فرشادجو و رامتین خداپناهی از مجموعه تلویزیونی بانوی عمارت به استودیو خندوانه آمدند.

 

پس از معرفی، هر کدام از بازیگران ضمن تبریک سال نو از مجموعه فعالیت‌های اخیرشان در تلویزیون و سینما گفتند.

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, رامبد جوان

 

لیلا اوتادی در ابتدا از نگارش شعر و فیلمنامه خود خبر داد و گفت: من هم می‌نویسم و هم در بحث معماری داخلی هستم. درواقع دوست دارم در هرکاری که خوشم بیاید، خودم را محک می‌زنم. البته چندین ماه است کار سینمایی و تلویزیونی قبول نمی‌کنم و دوست دارم نقش خوبی را انتخاب کنم که مردم هم دوستش داشته باشند.

 

شبنم فرشادجو نیز در ادامه به حضور خود در تیم اسکواش اشاره کرد و گفت؛ من هم کار تصویر ندارم و بعد از بانوی عمارت دوست دارم نقشی بهتر از مهرالنسا بازی کنم.

 

حسین مهری (با خنده) گفت: منم سرکاری نرفتم و بیکارم.

 

رامتین خداپناهی در ادامه از مجموعه فعالیت‌های خودش در دانشگاه خبر داد و از روز‌های تدریس گفت.

 

مهری در ادامه این گفتگو به یکی از خاطرات مشترک خودش با رامبد جوان و امیر جعفری اشاره کرد و گفت: من صدای همه را تقلید می‌کنم. یک بار امیر گفت صدای حامد بهداد را در بیار و جوان را اذیت کنیم. من هم صدای بهداد را تقلید کردم و ویس را ضبط کردیم و‌برای جوان فرستادیم.

 

جوان (با خنده) گفت: راست میگه! صدای بهداد را تا حدی خوب ادا کرده بود که من واقعاً شک داشتم این حسین است یا حامد.

 

مهری در ادامه صدای بهداد را تقلید کرد.  جناب خان هم به جمع اضافه شد و قطعه‌ای جنوبی را اجرا و به مهمانان تقدیم کرد.

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, رامبد جوان

 

جناب خان گفت: من هم مثل خانم اوتادی مدتی است هر کار خوبی را قبول نکردم و نقش خوب بهم پیشنهاد نشده است.

 

جناب خان به جوان گفت: من در بانوی عمارت بودم، ولی نقشم خیلی زیاد بود از کار درآوردند! من خشم النسا بازیگر نقش مقابل مهرالنسا را بازی کردم.

 

جناب خان سپس به اسم رامتین گیر داد و گفت: منم مثل رامتین درگیر دانشگاه بودم، ولی من جلوی دانشگاه لبو می‌فروختم.

 

جناب خان در ادامه از شباهت رامتین خداپناهی و رضا کیانیان به یکدیگر گفت: رامتین خیلی شبیه رضا کیانیان هست. حتی در عکسی که اخیراً با رضا یزدانی انداخته شبیه یکی از خوانندگان خارجی شده است.

 

پس از یک رفت و برگشت رسانه ای، سپند امیر سلیمانی هم به برنامه خندوانه اضافه شد و بخش مسابقه و رقابت بین دو گروه بازیگران آغاز شد.

 

در مرحله اول هر کدام از خانم‌ها به روی صندلی نشستند و تصویری پشت سرشان پخش شد که هم گروهی‌ها باید با صدا و آوا تصویر را نشان می‌دادند. در مرحله اول گروه بانوی عمارت یک امتیاز و گروه دوم دو امتیاز و یک اخطار گرفتند.

 

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, رامبد جوان

 

در مرحله دوم، ده پاکت وجود داشت و گروه‌ها یک دقیقه وقت داشتند که تصویر افراد مشهور را برای همگروهی‌های خود بکشند و آن‌ها حدس بزنند. در مرحله سوم دو گروه با یکدیگر اسم و فامیل بازی کردند که در نهایت با هم مساوی شدند.

 

گفتنی است؛ در پایان این برنامه حجت اشرف زاده قطعه «بی خبر» را اجرا کرد.

 از بازیگران بیشتر بدانید

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------