سریالی درباره کرونا که از قرنطینه بازیگران ساخته شد اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,نتفلیکس
نتفلیکس سریالی درباره کرونا که در قرنطینه نگارش، کارگردانی و بازی شده است را به زودی عرضه می‌کند.

 به  گزارش ایسنا ؛بیماری کرونا به ما یاد داد که چگونه از راه دور آموزش ببینیم، آموزش دهیم و کار کنیم. اکنون شرایط به گونه‌ای است که برخی هنرمندان را به فکر ساخت سریال از راه دور انداخته است.

 

سریالی توسط نتفلیکس ساخته شده که از مرحله طرح و نگارش فیلم‌نامه تا کارگردانی و اجرا و تصویربرداری آن از راه دور و در خانه هر یک از عوامل و هنرمندان انجام شده است.

 

 سریال «Social Distance» ـ فاصله اجتماعی ـ  از ۱۵ اکتبر در شبکه نتفلیکس عرضه می‌شود.

 

این سریال هشت قسمت دارد و به تجربه جدیدی می پردازد که اغلب ساکنان کره زمین در این شش ماه به واسطه کرونا داشته‌اند.

 

سریال «فاصله اجتماعی» درباره اقدامات پیشگیرانه این بیماری به ویژه فاصله اجتماعی و منع هر گونه تماس فیزیکی با دیگران و هرگونه تجمعات اجتماعی صحبت می‌کند.

 

این سریال ویژگی‌های این دوره خاص از زندگی مردم جهان و اینکه چگونه مجبور شدند با آن کنار بیایند و نیز  لزوم آشنایی آن‌ها با تکنولوژی‌های جدید برای ارتباطات با نزدیکان را نشان داده است.

 

با وجود اینکه شرایط زندگی مردم در مواردی مشابه بهم شده است اما زندگی که هر یک از آن‌ها در قرنطینه دارند متفاوت است از این‌ رو در هر قسمت از سریال «فاصله اجتماعی» یک داستان مختلف توسط بازیگرانی متفاوت روایت می‌شود.

 

ساخت سریال از ماه‌های اول شیوع کرونا آغاز شده است و کار نگارش فیلم‌نامه و کارگردانی و اجرای آن از راه دور بوده است. بازیگران خودشان از خودشان فیلم‌برداری کرده‌اند تا داستان به واقعیت نزدیک‌تر باشد.

 

یکی دیگر از ویژگی‌های خاص این سریال مشارکت خانواده واقعی بازیگران در سریال است. دافنی روبین وگا از بازیگرانی است که با همسرش در سریال مشارکت داشته و دانیل بروکس نیز با مادر و برادرش در این سریال بازی کرده است.

 

نویسنده و کارگردان این سریال هیلاری وایزمن گراهام است که نویسنده سریال معروف «نارنجی همان سیاه جدید است» نیز بوده است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------