مرجانه گلچین: بازی در بوتیمار ریسک بالایی داشت/ دیالوگ گفتن با ماسک کار سختی استمرجانه گلچین,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی
مرجانه گلچین بازیگر سریال بوتیمار درباره نقش آفرینی در این مجموعه تلویزیونی و حواشی آن، توضیحاتی ارائه کرد. 

مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون  در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره نقش آفرینی در سریال بوتیمار گفت: بوتیمار روایتگر دغدغه‌ها و دلواپسی‌هاست و قصه آدم‌هایی را به نمایش می‌گذارد که دلواپس هستند و خیلی جا‌ها این دلواپسی‌ها به حق است. خانواده سریال بوتیمار نگران این هستند که در آینده‌ای چه اتفاقاتی برایشان خواهد افتاد.

 

مرجانه گلچین,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

وی ادامه داد:  در فضای کلی بوتیمار متفاوت بودن را کار می‌بینم. سریال‌های قبلی که بازی کردم هر کدام فضای خودش را داشت. البته بوتیمار قصه عجیب و غریبی ندارد و ماجرایش را در زندگی روزمره‌مان هم می‌بینیم؛ ماجرای آدم‌هایی که با مشکلات بسیاری دست به گریبان هستند و در این شرایط روزگار می‌گذرانند. من نقش مادر خانواده را در این مجموعه دارم؛ مادری که سه فرزند دارد و طبیعتا دغدغه فردای آن‌ها و مسائلی از این دست را در ذهن دارد؛ در واقع نقشی را بازی می‌کنم که دغدغه خانواده را دارد و بسیار همسرش را دوست دارد.

 

مرجانه گلچین,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

گلچین عنوان کرد: این سریال در دوران کرونا ساخته شد و تجربه این کار برای من متفاوت بود؛ چراکه کار در این شرایط سخت‌تر شده بود. به عنوان مثال در یک پلان ما با ماسک هستیم و بعد در پایان پلان باید ماسک را برداریم و این برداشتن ماسک گریم را ممکن بود به هم بزند. ملاحظاتی این چنینی را باید در بازیمان در نظر می‌گرفتیم و از طرفی بازی با ماسک به شکلی که باید دیالوگ می‌گفتیم کار را سخت کرده بود.

 

وی افزود: به دلیل شرایط کرونا من با ریسک بالایی در سریال بوتیمار بازی کردم، به دلیل شرایط زندگیم و اینکه باید از مادرم مراقبت کنم ابتدا نمی‌توانستم در هر فیلمی بازی کنم، اما در بین پیشنهاداتی به من شد، کاری را انتخاب کردم که از عوامل مجموعه شناخت داشتم.

 

مرجانه گلچین,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

بازیگر سریال بزنگاه درباره آماده بودن فیملنامه توضیح داد: پیش از قبول نقش آفرینی در بوتیمار، پیشنهاداتی داشتم که فیلمنامه آن آماده نبود و با یک طرح نقشی را پیشنهاد می‌دادند که قرار بود در حین کار، فیلمنامه نوشته شود. این شیوه از تولید از نظر من به شدت به کار آسیب‌زننده است. فیلمنامه باید به طور کامل نوشته شود و کل گروه بدانند که با چه اثری روبرو هستند. با این شرایط یک دلواپسی برای من بازیگر همیشه وجود دارد که خروجی کار چطور خواهد شد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------