سلبریتی‌هایی که غیرعادی‌ترین مرگ‌ها را داشتند غیرعادی‌ترین مرگ‌ها,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی
موارد عجیب و غریب زیادی وجود دارد که بازیگران در شرایطی خشونت آمیزی جان خود را از دست داده اند. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از رنکر، مرگ افراد مشهور همیشه باعث ایجاد کنجکاوی در مردم شده است. در حالی که بسیاری از ستاره های هالیوود تا سنین پیری در قید حیات هستند، موارد عجیب و غریب زیادی وجود دارد که بازیگران در شرایطی خشونت آمیز، مرموز و عجیب جان خود را از دست داده اند.

 

مرگ افراد مشهور، مخاطبان را به اندازه زمان زنده بودنشان، یا حتی بیشتر، مجذوب خود می کند. با این حال ، به نظر می رسد مرگ عجیب برخی افراد مشهور ریشه ای عمیق در توطئه های  وحشتناک دارد، به عنوان مثال ، مرگ ناتالی وود مدت زیادی است که در جامعه مورد بحث بوده است.

 

گذشته از مواردی مانند مایکل جکسون و ویتنی هوستون، داستان های زیادی وجود دارد که شاید تاکنون نشنیده اید. در اینجا برخی از مرگ های عجیب و غریب بازیگران  که احتمالا هرگز نام آنها را نشنیده اید آورده شده است.

 

تنسی ویلیامز: مرگ با درب بطری (1911-1983)

 غیرعادی‌ترین مرگ‌ها,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

محل تولد ویلیامز کلمبوس ، می سی سی پی ، ایالات متحده آمریکاست. تنسی ویلیامز که یکی از بزرگترین نمایشنامه نویسان آمریکایی در تاریخ شناخته می شود، به افسردگی مبتلا بود. زمانی که بدن بی جان او در هتل نیویورک پیدا شد؛، بسیاری از افراد علت آن را استفاده از مواد مخدر و الکل دانستند،  اما عامل اصلی مرگ او خفگی بود.

 

طبق گفته پزشکان در آن زمان ، عامل مرگ ویلیامز در اثر خفگی ناشی از خوردن در بطری بود  که در گلوی او گیر کرده بود.  این در از بطری مخصوص قطره های چشمی یا قطره بینی بود که او اغلب از آن استفاده می کرد. او در  ۷۲ سالگی جان خود را از دست داد.

 

سانی بونو: مرگ در پیست اسکی (1935-1998)

 غیرعادی‌ترین مرگ‌ها,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

بونو  در یک حادثه عجیب، در پیست اسکی دریاچه تاهو با یک درخت برخورد کرد و جراحات شدیدی به او وارد شد. او در اثر این حادثه در 63 سالگی، جان خود را از دست داد.

 

حادثه عجیب مرگ بونو شباهت های عجیب و غریب آن با مرگ مایکل کندی (پسر رابرت اف کندی) بود که کمتر از یک هفته قبل رخ داده بود. کندی نیز در یک حادثه اسکی از بین رفت.

 

جان اریک هکسم: مرگی که با شوخی رقم خورد  (1957-1984)

 غیرعادی‌ترین مرگ‌ها,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

جان اریک هکسم بازیگر و مدل آمریکایی که در اوایل دهه 1980 به دلیل بازی در سریال‌های تلویزیونی به شهرت رسید، در صحنه قسمت هفتم سریال «واقعیت پنهان» درگذشت. شخصیت هکسم در این فیلم با اسلحه مگنوم  شلیک می‌کرد. وی  در هنگام استراحت با اسلحه بازی می کرد، زیرا می دانست که این اسلحه با کارتریج های خالی پر شده است. 

 

در 12 اکتبر 1984 ، زمانی که او 26 ساله بود،  طی یک شوخی اسلحه با کارتریج خالی را روی مغز خود گذاشت و ماشه را کشید. طی این حادثه جمجمه بازیگر را خرد شد و باعث خونریزی گسترده گردید. وی را سریع به بیمارستان منتقل کردند و در آنجا پنج ساعت تحت عمل جراحی قرار گرفت. شش روز بعد، وضعیت او مرگ مغزی اعلام شد. هکسم بسیاری از اعضای بدن خود را اهدا کرد.

 

ظاهراً ، هکسم این واقعیت را در نظر نگرفته بود که حتی کارتریج های خالی نیز با فلز پوشانده شده‌اند. شلیکی که توسط  کارتریجی از ده متری ایجاد می شود خطری ندارد، اما شلیک از فاصله نزدیک می تواند کشنده باشد.

 

ناتاشا ریچاردسون: خونریزی مغزی در پیست اسکی (1963-2009)

 غیرعادی‌ترین مرگ‌ها,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

ریچاردسون، بازیگر جذاب انگلیسی برای نقش‌هایش در فیلم سرگذشت ندیمه و دام والدین به شهرت رسیده بود. ریچاردسون هنگام گذراندن کلاس اسکی در تعطیلات در کانادا، سقوط کرد و دچار مصدومیت شد. گفته می‌شود که وی در حالت گیجی، از کمک پزشک امتناع کرده است. او با گفتن این که احساس خوبی دارد به اتاق هتل بازگشته است. مدتی بعد از سردرد شدید  به بیمارستان منتقل شد و در اثر خونریزی مغزی در ۴۶ سالگی درگذشت.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------