ترس بازیگر «جوکر» از حضور در صحنه مراسم اسکار!واکین فینیکس,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی
واکین فینیکس بازیگر برنده اسکار برای نقش «جوکر» می‌گوید در شب مراسم اسکار پر از احساس ترس بوده است. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ایندی‌وایر، واکین فینیکس در مصاحبه‌ای جدید به ساندی تایمز گفته است که در دوره ۲۰۲۰ مراسم اسکار وقتی که برای دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد به استیج مراسم رفته، احساس ترس داشته است. فینیکس برای بازی در فیلم سینمایی «جوکر» به کارگردانی تاد فیلیپس این جایزه را دریافت کرد. او پیش از دریافت این جایزه از گلدن گلوب، جایزه انجمن بازیگران و بفتا را نیز گرفته بود، اما باز هم از حضور در اسکار و دریافت جایزه احساس ترس می‌کرد.

 

فینیکس در این باره گفته است: بگذارید صادق باشم، در آن شب نمی‌خواستم جایی بروم و کاری انجام بدهم. از این موقعیت و فرصتی که پیش آمده بود نیز احساس هیجان نمی‌کردم؛ اتفاقاً پر از احساس ترس بودم.

 

سخنرانی فینیکس در هنگام دریافت جایزه هم کمتر در ارتباط با فیلم «جوکر» بود و او بیشتر در مورد حقوق حیوانات صحبت کرد. به همین دلیل  این سخنرانی وی به موضوعی داغ در فضای مجازی تبدیل شد. او در ادامه مصاحبه اش می‌گوید که بخشی از وجودش می‌خواسته فقط تشکر کند، شب بخیر بگوید و دوباره سرجایش بنشیند، اما لحظه‌ای فکر کرد که این تشکر کافی نیست.

 

سخنرانی فینیکس باعث شد که او با ویکتور کوساکوفسکی، مستند ساز روسی، در یک فیلم مستند در مورد حیوانات همکاری کند. اگرچه این همکاری فینیکس جدید‌ترین پروژه او بعد از جایزه اسکار محسوب می‌شود، اما جدیدترین  اثر سینمایی او به نام «C’mon C’mon» به کارگردانی مایکل مایلز است که توسط کمپانی A۲۴ حمایت می‌شود و اواخر امسال اکران خواهد شد. فینیکس همچنین قرار است در فیلمی سینمایی به کارگردانی ریدلی اسکات نقش ناپلئون بناپارت را بازی کند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------