آخرین اخبار فرهنگی - هنری

شقایق دهقان و الناز شاکردوست،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

شقایق دهقان و الناز شاکردوست به دادسرا احضار شدند

شقایق دهقان و الناز شاکردوست به دادسرا احضار شدند. به گزارش فارس، شقایق دهقان به‌دلیل هنجارشکنی به دادسرا احضار شده و باید…

واکنش مصطفی زمانی به اظهارات سلحشور/ مگر قرار است آنجلینا جولی در فیلم او بازی کند؟!
مصطفی زمانی

 

اما در عین حال در ارتباط با مسائل غیرسینمایی شاید با هم اختلاف نظر داشته باشیم. حتی زمانی که یوسف پیامبر را کار می‌کردیم بیشترین انتقادها را به یکدیگر داشتیم. به هر حال....

 

اصلا چرا باید در مورد آنجلینا جولی از آقای سلحشور سوال شود؟ مگر قرار است در فیلم او بازی کند یا برود فرودگاه به استقبالش؟

 

به گزارش شبکه ایران، مصطفی زمانی که امسال فیلم‌های «ملکه» و «یک عاشقانه ساده» را در جشنواره دارد و دو فیلم «جیب‌برهای خیابان جنوبی» و «پریناز» او از راهیابی به جشنواره بازماند، در گفت‌وگویی با اشاره به گریم سنگین‌اش در فیلم «پریناز» اعلام کرده است که به کسی که با وجود این گریم سنگین او را شناسایی کند جایزه خواهد داد.

 

اگر نقش «بچه خوشگل» باشد می‌روم

زمانی در خصوص چهره جدیدش در تازه‌ترین فیلم‌های خود به همشهری جوان گفته است: من برای گروه سازنده تعیین تکلیف نمی‌کنم. اگر نقش «بچه خوشگل» باشد می‌روم و آن را خوب باید بازی کنم. مثلا در «پریناز» اگر کسی فهمید نقش من چیست جایزه پیش من دارد! حدود شش ساعت و نیم زیر گریم بودم.

 

از 90 کیلو خودم را رساندم به 75 کیلو

وی در ادامه افزوده است: من اصولا کار متفاوت را دوست دارم. مثلا بین دو کار، چیزی حدود 15 کیلوگرم اضافه وزن داشتم، حدود 45 روز برای کار دومم زمان داشتم و از 90 کیلو خودم را رساندم به 75 کیلو. چون می‌خواستم دو کار متفاوت را به نمایش بگذارم.

 

این خبرنگاران هستند که شیطنت می‌کنند

این بازیگر در ادامه پیشنهاد بازی در یک پروژه عظیم کشور ترکیه خبر داده و در واکنش به نظریات اخیر سلحشور در باره اوضاع سینما و بازیگران زن ایران اظهار داشته است: به آقای سلحشور به لحاظ این‌که من و آرزوهای بزرگ من را جهت دادند مدیونم و به لحاظ دینی که به گردن من دارند دوستشان دارم. اما در عین حال در ارتباط با مسائل غیرسینمایی شاید با هم اختلاف نظر داشته باشیم. حتی زمانی که یوسف پیامبر را کار می‌کردیم بیشترین انتقادها را به یکدیگر داشتیم. به هر حال به قول قدیمی‌ها قبله یک‌طرفیم. من معتقدم گاهی این خبرنگاران هستند که شیطنت می‌کنند.

 

مگر قرار است در فیلم او بازی کند یا برود فرودگاه به استقبالش؟

زمانی در بخش دیگر گفته‌های خود افزوده است: اصلا چرا باید در مورد آنجلینا جولی از آقای سلحشور سوال شود؟ مگر قرار است در فیلم او بازی کند یا برود فرودگاه به استقبالش؟ شما خبرنگاران با توجه به اینکه ایشان صراحت لهجه زیادی دارند می‌روید سراغش تا جو خبری و بلوا راه بیفتد. باید ببینید بنیاد این‌گونه مسائل کجاست. سلحشور آدمی است که راحت آن چیزی که می‌داند درست است را بدون مشورت بازگو می‌کند. شاید او در فضایی بزرگ شده و یاد گرفته که با فضای کلی سینما متفاوت است و ممکن است گاهی نظریه‌های عده‌ای را دلخور کند. من قضاوت کردن درباره آدم‌ها را دوست ندارم. البته فکر می‌کنم ایشان نامه عذرخواهی نوشتند که در آن قید کرده‌اند که منظورشان همه بازیگران زن نبوده.... /  inn.ir

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022