پرونده مسکن مهر سال ۹۸ بسته می شوداخبار,اخبار اقتصادی,مسکن مهر

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر از تکمیل و واگذاری تمامی طرح‌های مسکن مهر کشور تا پایان سال آینده خبر داد.

به گزارش مهر، احمد اصغری مهرآبادی عصر یکشنبه در جلسه شورای تامین مسکن استان اظهارداشت: با تاکید رییس جمهوری پرونده این طرح تا نیمه نخست سال آینده بسته می شود.

 

وی با بیان اینکه با حمایت دولت، سازمان برنامه و بودجه و بانک‌ها مراحل ساخت این خانه‌ها تا پایان سال ۹۸ به اتمام خواهد رسید افزود: در قالب طرح مسکن مهر دو میلیون و ۴۰۰ هزا واحد مسکونی در کشور احداث و یا در حال ساخت است.

 

مهرآبادی با اشاره به اینکه از این تعداد نزدیک دومیلیون واحد به اتمام رسیده و به مردم تحویل داده شده است عنوان کرد: یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحد از مساکن تحویلی به متقاضیان مربوط به دوران دولت یازدهم و دوازدهم است و در دولت گذشته تنها ۶۳۳ هزار واحد به متقاضیان تحویل داده شد.

 

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر خاطرنشان کرد: برای برخی واحدهای مسکن مهر در کشور متقاضی وجود ندارد و درصدد هستیم این واحدها را در اختیار برخی نهادها قرار دهیم و برای آنان متقاضی پیدا کنیم.

 

وی اضافه کرد: وضعیت مساکن مهر در آذربایجان غربی بسیار مناسب است و طبق وعده، پرونده این پروژه در صورت همکاری شرکت های خدمات رسان به زودی بسته می شود.

 


تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------