صفری: مجلس به گرانی بنزین ورود کرده استاخبار,اخبار سیاسی,صفری
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس برنامه‌هایی را در خصوص طرح افزایش قیمت بنزین در دست اقدام دارد.

نخستین روز ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه کرمانشاه با ثبت‌نام نزدیک به 22 داوطلب مرد و زن در فرمانداری کرمانشاه به پایان رسید که در بین آن‌ها  احمد صفری نماینده فعلی مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، شناخته شده‌تر بود.

 

احمد صفری، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  فارس در ارزیابی عملکرد مجلس دهم، گفت: در مجلس دهم مشکل خاصی وجود نداشت، اما یکی از مسائلی که اخیرا رخ دارد تصمیم سران قوا در خصوص تغییر قیمت حامل‌های انرژی بود که به نظر می‌رسید بهتر بود رئیس جمهور این بحث را در مجلس مطرح می‌کرد.

 

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مطرح کردن بحث افزایش قیمت بنزین با حضور نمایندگان مجلس سبب می‌شد بحث‌های کارشناسی در خصوص این طرح صورت گرفته و به صورت منطقی اجرا شود، چرا که هم اکنون مردم از روند اجرای این طرح گله‌مند هستند.

 

صفری ادامه داد: در خصوص این طرح برنامه‌های در مجلس در دست اقدام است و به‌زودی این مشکل رفع خواهد شد.

 

وی در پاسخ به این سئوال که چه تفاوت‌های مجلس دهم با مجلس یازدهم خواهد داشت، گفت: هر دوره از مجلس با ادوار گذشته متفاوت‌تر و البته حساس‌تر خواهد بود از طرفی انتخابات قابل پیش‌بینی نیست و اگر توسط مردم برای حضور در مجلس انتخاب شدیم فرصت خدمت را کسب کرده در غیر این صورت در عرصه‌های دیگر به مردم شریف کشور خدمت خواهیم کرد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------