قیمت مرغ و تخم مرغ در آستانه ماه رمضاناخبار,اخبار اقتصادی,قیمت مرغ در ماه رمضان
رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: درحال حاضر قیمت مرغ در خرده فروشی‌ها کیلویی ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان و تخم مرغ نیز شانه‌ای ۲۲ هزار تومان است.

مهدی یوسف‌خانی در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه ابتدای هفته جاری با افزایش قیمت مرغ مواجه شدیم ولی از روز سه شنبه تا کنون قیمت مرغ کاهش یافته است، اظهار کرد: در حال حاضر قیمت مرغ در کشتارگاه کیلویی ۱۰ هزار و ۲۰۰ تومان، قیمت توزیع شده در مغازه کیلویی ۱۰ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت عرضه شده در خرده فروشی‌ها کیلویی ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان است. این در حالیست که در ۴۰ روز گذشته قیمت مرغ هنور به نرخ مصوب یعنی ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان نرسیده است.

 

رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی اضافه کرد: عرضه مرغ بسیار زیاد است اما تقاضایی وجود ندارد و با وجود اینکه در آستانه ماه رمضان هستیم و پیش بینی می‌شد تقاضا بالاتر برود ولی این اتفاق نیفتاد و افزایش تقاضا نداشتیم.

 

وی همچنین به قیمت تخم مرغ نیز اشاره کرد و گفت:  قیمت هر شانه تخم مرغ ۲۰ هزار تومان و قیمت هر کیلواز آن ۱۰ هزار تومان است که نسبت به هفته قبل قیمت تخم مرغ با اندکی کاهش مواجه شده است.

 

براساس مشاهدات میدانی هر کیلو مرغ با قیمت حدود  ۱۲ هزارتومان و هر شانه تخم مرغ  با قیمت ۲۲ هزارتومان در خرده فروشی ها به فروش می‌رسد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی