آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار اقتصادی,یارانه

سه‌شنبه (20 خرداد) یارانه نقدی واریز می‌شود

سازمان هدفمندی یارانه زمان پرداخت یک صد و دوازدهمین مرحله یارانه نقدی را ۲۰خرداد اعلام کرد. به گزارش ایلنا، یک صد و…


ضوابط اجرایی بودجه ۹۹ ابلاغ شداخبار,اخبار اقتصادی,ضوابط اجرایی بودجه ۹۹
هیات وزیران به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد اصل ۱۳۸ قانون اساسی ضوابط اجرایی بوده سال ۱۳۹۹ را تصویب کرد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از سازمان برنامه و بودجه کشور، هیات وزیران در جلسه ۳۱ فروردین ماه خود به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد اصل ۱۳۸ قانون اساسی ضوابط اجرایی بوده سال ۱۳۹۹ را تصویب کرد.

 

بر اساس ماده ۲ این مصوبه، دستگاه های اجرایی موظف اند موافقت نامه های هزینه‌ای، تملک دارایی های سرمایه ای جدید و مالی خود را بر اسا بند ی ماده ۲۸  قانون الحاق ۲ و دستور العملهای ابلاغی سازمان تنظیم و با سازمان برنامه و بودجه کشور مبادله نمایند.

 

بر این اساس ابلاغ تخصیص سه ماهه دوم اعتبارات هزینه‌ای دستگاه های اجرایی مندرج در جدول ۷ قانون بودجه سال ۱۳۹۹ و همچنین دستگاه های استانی منوط به مبادله موافقت نامه های هزینه ای شده است.

 

بر اساس  این ضوابط خرید هرگونه خودروی سواری خارجی ممنوع است و خرید خودرو سواری داخلی توسط دستگاه‌های اجرایی حداکثر به تعداد خروج خودروهای سواری با رعایت مقررات در سقف اعتبار مجاز خواهد بود.

 

همچنین احداث و خرید ساختمان‌های جدید اداری توسط دستگاه‌های اجرایی از جمله شرکت‌های دولتی بانک‌ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت ممنوع است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------