جزئیات وام ۳ میلیونی به بازنشستگان تأمین اجتماعیاخبار,اخبار اقتصادی,وام بازنشستگان
رئیس کانون کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیر سازمان تامین اجتماعی میزان و زمان پرداخت وام‌های ضروری بازنشستگان این سازمان را اعلام کرد.

به گزارش فارس، علی دهقان‌کیا رئیس کانون کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیر سازمان تامین اجتماعی درباره جزئیات وام‌های ضروری بازنشستگان، اظهار داشت: بازنشستگان کشوری هر ساله به میزان ۵ میلیون تومان وام می‌گیرند و با توجه به اینکه تعداد آنها کم است ۸۰ درصد  بازنشستگان کشوری از این وام‌ها برخوردار می‌شوند.

 

وی بیان داشت: سازمان تأمین اجتماعی ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر بازنشسته و مستمری‌بگیر دارد که هر ساله به ۴۰ هزار نفر وام ۳ میلیون تومانی داده می‌شود. 

 

رئیس کانون کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیر سازمان تامین اجتماعی گفت: ‌با توجه به اینکه تعداد بازنشستگان تأمین اجتماعی زیاد است و درصد کمی از آنها هر ساله از این تسهیلات برخوردار می‌شوند، بنابراین در حال مذاکره هستیم که میزان وام و تعداد بازنشستگانی که از آن بهره‌مند می‌شوند را در سازمان تأمین اجتماعی افزایش دهیم.

 

وی بیان داشت: بر همین اساس در صورت توافق تعداد وام‌ها را از ۴۰ هزار تا ۴۰۰ هزار در سال جاری می‌رسانیم و به هر بازنشسته نیز ۳ تا ۴ میلیون تومان وام پرداخت خواهیم کرد.

 

دهقان‌کیا خاطرنشان کرد: با بانک رفاه و سازمان تأمین اجتماعی مذاکراتی از سوی کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی صورت گرفته است و احتمالاً در صورت وجود زیرساخت‌های لازم در خرداد ماه این وام‌ها به بازنشستگان تأمین اجتماعی پرداخت می‌شود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------