تجمع کلاه سفید‌های برق مقابل سازمان اداری و استخدامی (1401/02/17)تجمع کلاه سفید‌های برق مقابل سازمان اداری و استخدامی،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی
تعدادی از کارکنان و کارمندان برق منطقه‌ای در مقابل سازمان اداری استخدامی دست به تجمع اعتراضی زدند.

یکی از معترضین به برق نیوز گفت: مهمترین و اصلی‌ترین درخواست ما برای تجمع فردا تبدیل وضعیت از کارمند پیمانی و رسمی به کارگری دائم می‌باشد که در خواست اکثریت (حدود ۹۰%) همکاران در شغل اپراتوری می‌باشد. در کنار اون بحث نواقص قانون خدمات کشوری برای مشاغل غیر از اپراتور و مسئولین پست که در تجمع شرکت دارند مثل فرمول ضعیف نوبتکاری کارمندان نسبت به کارگران، عدم تخصیص جمعه کاری با توجه به وجود ماده ۹۳ قانون مدیریت خدمات کشوری مبنی بر پرداخت تعطیل کاری، عدم پیش بینی کارمند فنی در مشاغل مهندسی.

 

مطابق ماده ۴۲۱ قانون مدیریت خدمات کشوری به کارگیری نیروی انسانی در برخی از مشاغل که سازمان اعلام می‌دارد در سقف پست‌های سازمانی مصوب و مجوز‌های استخدامی بر اساس قانون کار امکانپذیر می‌باشد. طبق اجازه سازمان اداری و استخدامی به وزارت نیرو، مشاغل اپراتور و مسئول پست در زمره مشاغل کارگری می‌باشد و همچنین با توجه به اینکه ما شاغلین مشاغل فوق از طریق آزمون‌های استخدام سراسری وزارت نیرو در شرکت‌های برق منطقه‌ای جذب شده ایم و کلیه مراحل آزمون علمی، مصاحبه عملی و فرآیند هسته گزینش را با موفقیت سپری کرده ایم، دارای پست‌های سازمانی مصوب می‌باشیم.

 

تجمع کلاه سفید‌های برق مقابل سازمان اداری و استخدامی،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی
تجمع کلاه سفید‌های برق مقابل سازمان اداری و استخدامی،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی
تجمع کلاه سفید‌های برق مقابل سازمان اداری و استخدامی،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------