ایرانیان ونکوور و زندگی در این شهرایرانیان ونکوور و زندگی در این شهر,خرید خانه در ونکوور

 

بنا به گزارش IranianRealtor.org، در بین شهرهای مختلف کانادا، بیشترین ایرانی در شهر تورنتو سکونت دارند. ونکوور بعد از تورنتو جایگاه دوم را به خود اختصاص داده است. حتما این سوال به وجود می‌آید که چه چیزی باعث شده تا ایرانیان زیادی، ونکوور را برای زندگی انتخاب کنند؟ بسیاری بر این باورند که ونکوور بهترین شهر ساحلی کاناداست. شهری که در ساحل غربی این کشور قرار دارد و نام آن سال‌هاست که در جمع بهترین شهرهای دنیا برای زندگی قرار دارد. 

 

قرار گرفتن در منطقه ساحلی باعث شده تا ونکوور آب و هوای معتدل و مرطوب را در طول سال برای ساکنان خود به ارمغان بیاورد. در کنار کیفیت بالای زندگی در ونکوور، نباید از یک نکته مهم غفلت کنید. هزینه‌های زندگی در این شهر بسیار بالاست. بنابراین لازم است که قبل از هر گونه تصمیمی نسبت به این موضوع آگاهی کافی کسب کنید. اولین و مهم‌ترین هزینه‌ای که هر خانواده برای سکونت در ونکوور می پردازد، خرید یا اجاره خانه است. اگر از پس پرداخت هزینه خرید خانه در ونکوور بربیایید، گام بلندی را برای اقامت در این شهر زیبا بر خواهید داشت. 

 

خرید خانه در ونکوور

ایرانیان ونکوور تنها اتباع خارجی ساکن در این شهر نیستند. همان‌طور که می‌دانید کانادا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیاست. به همین دلیل افراد زیادی از سراسر دنیا این کشور را برای مهاجرت انتخاب می‌کنند. با نگاهی به ترکیب جمعیتی مهاجران در ونکوور نیز مشخص می‌شود که اتباع مختلفی از کشورهای شرق و غرب آسیا، اروپا و آفریقا در آن زندگی می‌کنند. هر یک از اتباع کشورهای مختلف نیز معمولا در محله‌های مشخصی از ونکوور ساکن هستند. همین موضوع باعث شده تا آن را با نام شهر محله‌ها بشناسند. 

 

بیشترین هزینه‌ای که در بدون ورود به ونکوور برای اقامت باید پردازید، مربوط به خرید خانه است. از طرفی نباید فراموش کنید که قوانین مشخصی برای خرید ملک از سوی اتباع خارجی در کانادا وجود دارند. سهل‌انگاری در خصوص این قوانین ممکن است باعث از دست رفتن سرمایه شما شود. کمک گرفتن از یک مشاور املاک حرفه‌ای در ونکوور بهترین تصمیم برای خرید ملک در این شهر است. 

 

مشاور املاک ضمن راهنمایی برای انتخاب ملک مناسب، به شما کمک می‌کند تا قرارداد خرید و فروش ملک را به درستی و متناسب با قوانین کشور کانادا تنظیم کنید. به عنوان مثال شما باید قبل از نهایی کردن خرید ملک، نسبت به ایمنی آن اطمینان حاصل کنید. همچنین باید بررسی کنید که مالک قبلی، تعهدات مالی و حقوقی خود را به طور کامل انجام داده باشد. حضور یک مشاور املاک حرفه‌ای در کنار شما برای پشت سر گذاشتن موفق این فرآیند ضروری است. 

 

چگونگی خرید خانه در ونکوور

  

خرید ملک در ونکوور,نحوه خرید خانه در ونکوور

 

با خرید خانه در ونکوور می‌توانید نیمی از راه دریافت ویزای سرمایه‌گذاری کانادا را با موفقیت پشت سر بگذارید. بنابراین اگر سرمایه کافی در اختیار دارید و به فکر سرمایه‌گذاری مطمئن در خارج از کشور هستید، خرید ملک در ونکوور یک پیشنهاد ایده‌آل پیش روی شماست. برای این منظور باید مراحل مختلفی را پشت سر بگذارید که عبارت‌اند از: 

• مرحله اول: انتخاب مشاور املاک خبره در ونکوور 

• مرحله دوم: بررسی دقیق قوانین خرید خانه در ونکوور 

• مرحله سوم: تعیین بودجه در اختیار برای خرید خانه 

• مرحله چهارم: انتخاب محله و خانه مناسب برای خرید 

• مرحله پنجم: آماده کردن پیش پرداخت خرید ملک 

• مرحله ششم: اقدام برای دریافت وام بانکی (در صورت نیاز) 

• مرحله هفتم: مذاکره با فروشنده و توافق بر سر قیمت و شرایط معامله 

• مرحله هشتم: تنظیم قرارداد با اعطای پیش پرداخت (5 تا 20 درصد) 

• مرحله نهم: پیگیری شرایط ذکر شده در قرارداد (ارزیابی ایمنی و حقوقی ملک) 

• مرحله دهم: دریافت وام بانکی خرید ملک

• مرحله یازدهم: ثبت رسمی قرارداد خرید ملک در ونکوور و پرداخت مابقی هزینه به فروشنده

• مرحله دوازدهم: پرداخت هزینه‌های انتقال مالکیت (مالیات، بیمه و ...) 

 

با پشت سر گذاشتن 12 مرحله فوق، فرآیند خرید خانه در ونکوور به پایان می‌رسد. همان‌طور که مشاهده کردید، برای طی کردن موفقیت آمیز این مراحل نیاز به حضور یک مشاور املاک متخصص و با تجربه در کنار خود دارید. به این ترتیب می‌توانید جلوی بروز مشکلات حقوقی و مالی احتمالی در آینده را به طور کامل بگیرید. 

 

هزینه‌های خرید و اجاره ملک در ونکوور

وقتی برای خرید خانه، ونکوور کانادا را انتخاب می‌کنید، باید توجه داشته باشید که به هیچ عنوان با شهر ارزان قیمتی سروکار ندارید. همان طور که از نظر سطح زندگی، ونکوور یکی از بهترین شهرهای دنیاست، در خصوص میزان هزینه‌های زندگی نیز جزء گران‌ترین شهرهای جهان به حساب می‌آید. 

 

متوسط هزینه خرید خانه در ونکوور برای یک آپارتمان 1 خوابه برابر 1.2 میلیون دلار است. همچنین نرخ ماهانه اجاره بها برای آپارتمان 1 خوابه در این شهر برابر 2500 دلار است. در مقایسه با سال گذشته هزینه‌های خرید و اجاره ملک در ونکوور حدود 10 درصد رشد را نشان می‌دهند. بنابراین لازم است که قبل از هر گونه تصمیم برای خرید ملک در ونکوور، نسبت به هزینه‌ها در این شهر اطلاعات لازم را جمع‌آوری کنید. 

 

بهترین محله‌های ونکوور برای زندگی

  

مشاور املاک ایرانی در ونکوور,نحوه خرید ملک در ونکوور

 

 اشاره کردیم که اتباع کشورهای مختلف در ونکوور معمولا در محله‌های خاصی سکونت پیدا می‌کنند. این موضوع درباره ایرانیان ساکن این شهر نیز صدق می‌کند. توصیه می‌کنیم که شما نیز برای خرید خانه در ونکوور به سراغ همین محله‌ها بروید. در این محله‌ها امکانات به مراتب بهتر و بیشتری با توجه به نیاز ساکنان ایرانی آن‌ها تدارک دیده شده است. در همین راستا از جمله بهترین محله‌های ایرانی نشین ونکوور برای خرید خانه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

Norgate

Capilano

Ambleside

Hamilton

Yaletown

Coal Harbor

Commercial Drive 

با کمک گرفتن از مشاور املاک ایرانی در ونکوور می‌توانید بهترین خانه‌ها را با توجه به بودجه خود در هر یک از محله‌های ایرانی نشین ونکوور تهیه کنید. 

منبع: www.IranianRealtor.org

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023