قیمت طلا و سکه امروز ۲۷ خرداد ۱۴۰۳/ سکه امامی به کانال ۳۹ میلیونی سقوط کردقیمت طلا و سکه ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه 27 خرداد 1403 با کاهش بازگشایی شد. حباب سکه نیز در برخی قطعات، روند نزولی طی کرده است.
به‌گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳، همزمان با تعطیلی بازار جهانی در روند نزولی بازگشایی شد. لازم به ذکر است، قیمت اونس جهانی طلا امروز نیز، بدون تغییر، با رقم ۲۳۳۲ دلار به ثبت رسیده است.

 

قیمت سکه و طلا ۲۷ خردادقیمت نقره کاهش یافت

قمیت اونس جهانی نقره نیز مانند طلا بدون تغییر، روی رقم ۲۹ دلار و 55 سنت قرار گرفت؛ گرم نقره ۹۹۹ در بازار داخل با ۱۳۰ تومان کاهش، گرمی ۵۵ هزار و ۸۶۰ تومان به فروش رسید.

 

قیمت طلا و سکه ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

سکه گرمی فریز شد

قیمت سکه امامی امروز، با وجود افزایش ۵۷ هزار تومانی طی ساعات معاملاتی، به کانال پایین‌تر سقوط کرد و به رقم ۳۹ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان رسید؛ سکه بهار آزادی با افزایش ۲۵ هزار تومانی، روی رقم ۳۶ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان قرار گرفت.

 

همچنین قیمت نیم سکه و ربع سکه با ۵۰ هزار تومان کاهش و سکه گرمی نیز بدون تغییر، به ترتیب با رقم ۲۲ میلیون و ۷۰۰  هزار تومان، ۱۴ میلیون و ۷۰۰  هزار تومان و ۶ میلیون و ۹۰۰  هزار تومان ثبت شد.

 

قیمت طلا کاهش یافت

قیمت طلا امروز روند کاهشی را نسبت به روز گذشته تجربه کرده است. با این حال طلا در این لحظات با برخی نوسانات افزایشی روبروست. هر مثقال طلا با ۱۱ هزار تومان کاهش، روی رقم ۱۴ میلیون و ۴۹۹ هزار تومان قرار گرفته است. هر گرم طلای ۱۸ عیار، با هزار و ۹۰۰ تومان کاهش، با رقم سه میلیون ۳۴۸ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت طلای دست دوم نیز با سه هزار و ۱۸۹ تومان کاهش، با رقم سه میلیون ۳۰۲ هزار و ۱۰ تومان به ثبت رسیده است.

 

حباب سکه امروز در تمامی قطعات غیر از نیم سکه و ربع سکه افزایشی است؛ حباب سکه امامی ۱۵۸ هزار تومان، بهار آزادی ۸۱ هزار تومان، سکه گرمی ۱۰ هزار تومان افزایش و حباب نیم سکه ۱۴ هزار تومان و ربع سکه نیز ۳۰ هزار تومان کاهش یافت.


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------