آخرین اخبار اقتصادی


اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی,شقاقی

دولت ابتدا کالاهای بهداشتی را تامین کند بعد بگوید شرایط عادی است/ کسب و کارهای خُرد ورشکسته می‌شوند

شقاقی با اشاره شیوع و گسترش ویروس کرونا و تاثیر آن بر اقتصاد کشور می‌گوید: ابتدا دولت باید کالاهای بهداشتی( ماسک، دستکش و…


حضور «فروشنده‌های خاص» در بازارمشاوران املاک از افزایش اندک تعداد فروشنده‌های پول لازم در بازار مسکن خبر می‌دهند.

به گزارش دنیای اقتصاد ، برخی مشاوران املاک مناطق مختلف شهر به ویژه در نیمه شمالی پایتخت عنوان می‌کنند طی یکی دو هفته اخیر، تعدادی از مالکان آپارتمان‌های مسکونی که قصد فروش دارند و در شرایط کنونی به نوعی پول لازم هستند در بازار پیدا شده‌اند. به گفته مشاوران املاک، برخی از افراد این گروه از فروشندگان متقاضیان سرمایه‌ای هستند که طی ماه‌های گذشته اقدام به خرید مسکن کرده بودند اما هم اکنون با توجه به شرایط جدید در بازار بنا دارند ملک خود را به فروش برسانند.

 

فعالان بازار مسکن عنوان می‌کنند از آنجاکه بخش خرید و فروش معاملات مسکن طی چندماه اخیر در وضعیت رکودی به سر می‌برد عمده مالکان از فروش ملک خود منصرف شده‌اند و از بازار عقب‌نشینی کرده‌اند با این حال در چنین شرایطی مالکانی که نیاز به پول فوری دارند با شرایط ویژه اقدام به فروش ملک خود می‌کنند.

 

از همین رو در آگهی فروش ملک خود از واژه‌هایی همچون «فروش فوری» یا «پول لازم» استفاده می‌کنند.

 

این گروه از مالکان که به گفته مشاوران املاک طی یکی دو هفته اخیر تعدادی از آنها به فروشنده تبدیل شده‌اند، سعی می‌کنند برای فروش ملک خود در یک بازه زمانی کوتاه، قیمت پیشنهادی خود را کاهش دهند.

 

مشاوران املاک عنوان می‌کنند متقاضیانی که همچنان قصد خرید ملک در وضعیت کنونی را دارند، گزینه خرید «آپارتمان‌های فروش فوری» برای آنها مناسب است.

 

در جدول نبض بازار امروز تعدادی از آپارتمان‌های ۵۰ تا ۷۵ مترمربع در گروه‌های سنی مختلف معرفی شده‌اند.

 

 اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی,بازار مسکن

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------