آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار بازار خودرو,خودروی شاهین

«شاهین» از تیرماه به تولید انبوه می‌رسد

گروه خودروسازی سایپا با هدف تحقق برنامه راهبردی جهش تولید و در اجرای بسته ویژه کنترل بازار خودرو، با تغییر برنامه تولید سال…


افزایش تدریجی عرضه در بازار آپارتمان‌های میان‌سالدر حالی که یخ بازار مسکن در روزهای نخست پس از تعطیلات به کندی در حال آب شدن بود، این روزها به تدریج بر حجم عرضه روزانه آپارتمان‌های فروشی در بازار مسکن در گروه سنی میان‌سال‌ها افزوده می‌شود.

به گزارش دنیای اقتصاد ، بازار مسکن تحت‌تاثیر سایه سنگین ویروس کرونا بر معاملات، روزهای فوق‌العاده کم‌رونقی را پشت سر می‌گذارد و این وضعیت در هر دو سمت عرضه و تقاضا قابل مشاهده است. به همان نسبت که خریداران در حال جست‌وجو در بازار محدود هستند، فروشندگان واقعی در بازار مسکن نیز اندک هستند و تعداد فایل‌های نزد بنگاه‌ها و موتورهای جست‌وجوی ملکی کاملا تدریجی در حال افزایش است.  در اولین روز از هفته جاری تعداد آپارتمان‌های عرضه شده در بازار فروش مسکن در تهران افزایش محسوسی نسبت به هفته گذشته پیدا کرد که احتمالا نشات گرفته از بازگشت تعدادی از واسطه‌های ملکی از روز گذشته به فعالیت هر چند به شکل غیر حضوری است.

 

به این ترتیب علاوه بر عرضه آپارتمان‌های نوساز، عرضه آپارتمان‌های میان‌سال نیز به شکل نسبی در بازار مسکن در حال افزایش است. البته حضور فیزیکی جست‌وجوگران مسکن در بازار نزدیک صفر است. واسطه‌ها می‌گویند برخی از جست‌وجوگران مسکن رکود فعلی را فرصت مناسبی برای خرید با قیمت مناسب می‌دانند و در نتیجه تماس‌ها برای خرید آپارتمان رفته رفته در حال افزایش است. با این حال تمام آنچه از «افزایش» چه در عرضه و چه در تقاضای خرید ذکر می‌شود، نسبی بوده و بازار مسکن همچنان به شدت رکودی است. 

  

 اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, بازار آپارتمان‌
مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------