آغاز فعالیت شرکت هواپیمایی ایرآسیا در دوران کرونایی با لباس حفاظتی جدید اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, شرکت هواپیمایی ایرآسیا
همه‌گیری بیماری کروناویروس، بسیاری از شیوه‌های زندگی افراد را تغییر داده است و صنعت هوایی نیز از این مسیر پیروی کرده است. 

به نقل از ساینس، لغو سفر یکی از موارد اولیه در پیشگیری همه‌گیری کروناویروس بود و ممنوعیت سفر، قرنطینه و عدم تمایل به سفر باعث شد تا تعداد مسافران کاهش یابد و فقط سفرهای ضروری انجام شود.

 

در حال حاضر، با توجه به اینکه دنیا به این بیماری توجه می‌کند و سعی دارد با استفاده از رعایت موارد بهداشتی، فعالیت‌های اقتصادی را آغاز کند، خطوط هوایی هم سعی می‌کنند تا موارد را رعایت کنند و امنیت مسافر و خدمه کابین هواپیما را در یک محیط کوچک در فاصله‌های طولانی تضمین کنند.

 

ایده‌های مختلفی ازجمله فاصله‌گذاری بین مسافران، نصب صفحه‌های محافظتی و کنترل دمای بدن مسافران و خدمه ارئه شده است و در حال حاضر نیز شرکت هواپیمایی ایرآسیا(AirAsia) لباس جدیدی برای محافظت از مسافران و خدمه پرواز طراحی کرده و طراح لباس آن را Puey Quinones نامیده است.

 

لباس جدید، بیشتر شبیه تجهیزات حفاظتی شخصی (PPE) است تا یک مد جدید، اما می‌تواند به‌عنوان محافظی برای افراد(کارکنان و مسافران) در مسیرهای طولانی پرواز باشد.

 

خدمه پرواز ملزم به پوشیدن این لباس‌های محافظتی در همه پروازهای داخلی و خارجی هستند.

 

این لباس جدید، محافظ صورت، شلوار بلند و لباس آستین‌بلند به رنگ قرمز است.همچنین افراد ملزم به استفاده از ماسک و دستکش نیز هستند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------