آخرین اخبار اقتصادی

خرید مسکن,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

نماینده مجلس: مردم خرید مسکن را رویا می‌دانند/ میزان اجاره‌بها ۵۰ تا ۱۲۰ درصد افزایش داشته است

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس گفت: امروز گرانی و بالا بودن مسکن و اجاره وحشتناک است، مردم خرید مسکن را رویا می دانند…

فتح جدید بورس بورس,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
در ادامه روند صعودی در بازار سرمایه شاخص کل بورس امروز توانست دوباره وارد کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد شود. 

به گزارش ایسنا، شاخص کل بورس در دومین روز معاملاتی خود در سال جدید توانست با ۱۲ هزار و ۷۳۰ واحد افزایش تا رقم یک میلیون و ۴۰۳ هزار واحد صعود کند. شاخص کل با معیار هم وزن هم ۳۰۳۷ واحد افزایش یافت و رقم ۳۵۳ هزار و ۵۸۲ واحد را ثبت کرد.در این بازار ۴۴۶ هزار معامله به ارزش ۴۲ هزار و ۷۵۷ میلیارد ریال انجام شد.

 

فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خوزستان، پالایش نفت تهران، سرمایه گذاری غدیر، ملی صنایع مس ایران، معدنی و صنعتی گلگهر و شرکت ارتباطات سیار ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

 

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس توانست ۲۰۵ واحد افزایش یابد و به رقم ۱۸ هزار و ۷۵۹ واحد برسد. در این بازار ۱۹۱ هزار معامله به ارزش ۱۱ هزار و ۶۸۴ میلیارد ریال انجام شد.

 

بیمه پاسارگاد، پلیمر آریاساسول، پتروشیمی زاگرس، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، نفت ایرانول، مجتمع جهان فولاد سیرجان و شرکت آهن و فولاد ارفع نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------