آخرین اخبار اقتصادی

خرید مسکن,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

نماینده مجلس: مردم خرید مسکن را رویا می‌دانند/ میزان اجاره‌بها ۵۰ تا ۱۲۰ درصد افزایش داشته است

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس گفت: امروز گرانی و بالا بودن مسکن و اجاره وحشتناک است، مردم خرید مسکن را رویا می دانند…

اولین قربانی تیم اقتصادی دولت؛ عباس تابش رییس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان برکنار شد تیم اقتصادی دولت,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
در پی گرانی های اخیر که با تغییر قیمت آرد، گوشت و روغن در چند روز گشته آغاز شده بود عباس تابش رییس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با حکم فاطمی امین برکنار و صدیف بیک زاده به عنوان سپرست سازمان منصوب شد.

به گزارش سایت دیده بان ایران در پی گرانی های اخیر که با تغییر قیمت آرد، گوشت و روغن در چند روز گشته  آغاز شده بود عباس تابش رییس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با حکم فاطمی امین برکنار و صدیف بیک زاده به عنوان سپرست سازمان منصوب شد. 

 

  در حکم سیدرضا فاطمی امین آمده است: نظر به شایستگی، تعهد و تجارب ارزنده جناب‌عالی، به‌موجب این حکم به سمت سرپرست سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان منصوب می‌شوید.

 

در بخش دیگری از این حکم آمده است: انتظار می‌رود با همکاری همه بخش‌های مرتبط در وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر سازمان‌های حاکمیتی در خدمت به مردم و کسب‌وکار‌ها کوشا باشید.

 

بیگ زاده پیش از این سمت‌هایی نظیر دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت و مدیرکل دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صمت را بر عهده داشته است. 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------