آخرین اخبار سیاست خارجی

سفیر ایران ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

سفیر ایران به وزارت خارجه آلمان احضار شد

شبکه الجزیره ادعا کرد که وزارت خارجه آلمان سفیر ایران در این کشور را احضار کرده است. به گزارش ایسنا؛ شبکه قطری الجزیره به نقل از سخنگوی وزارت خارجه آلمان مدعی شد که این…

آمریکا: به محض اعلام تعهد ایران به توافق بازخواهیم گشت/ برنامه ای برای کاهش تحریم های غیرهسته ای نداریمسخنگوی وزارت خارجه آمریکا،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: ما پاسخ خود را به پیشنهاد اروپا به صورت شفاف ارائه خواهیم داد و به محض اعلام تعهد ایران به توافق بازخواهیم گشت.

به گزارش جماران به نقل از الجزیره، "پرایس" سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: دیپلماسی بهترین راه برای اعمال محدودیت بر برنامه هسته ای ایران است.

 

وی مدعی شد: اگر ایران بازگشت به توافق هسته ای را نپذیرد ما دوباره برای مسیر تحریم آماده هستیم.

 

پرایس ادعا کرد: تنها راه بازگشت به توافق هسته ای این است که ایران از خواسته های خود خارج از توافق دست بکشد.

 

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: ما پاسخ خود را به پیشنهاد اروپا به صورت شفاف ارائه خواهیم داد و به محض اعلام تعهد ایران به توافق بازخواهیم گشت.

 

پرایس گفت: آنچه در پرونده هسته ای ایران قابل مذاکره است تکمیل شده و ما موضع خود را که به اروپایی ها تحویل داده ایم فاش نمی کنیم.

 

وی تاکید کرد: ما هیچ برنامه ای برای کاهش یا تعلیق تحریم های اعمال شده علیه ایران که به پرونده هسته ای مربوط نیست، نداریم.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------