آخرین اخبار سیاست خارجی

کمیته حقیقت‌یاب بین‌المللی ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

پیامدهای سیاسی و حقوقی "تشکیل کمیته حقیقت‌یاب بین‌المللی" چیست؟

ایران سه‌راهکار پیش‌رو دارد:1-تشکیل کمیسیون مستقل داخلی و انتشار عمومی یافته‌‌‌های آن 2-همکاری با کمیسیون بین‌المللی 3-عدم‌شناسایی و همکاری با آن. به گزارش دنیای‌اقتصاد…

نصرالله: برادران ما در ايران وعده كمك در تامين سوخت لبنان را داده اندنصرالله،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان گفت: برادران ما در جمهوری اسلامی ایران وعده کمک به لبنان داده‌اند و هیأتی از وزارت انرژی به زودی به تهران خواهند رفت تا درباره پرونده کمک‌های ایران گفت‌و‌گو کنند.

به گزارش جماران، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله گفت: از مهم‌ترین عبرت‌های روز اربعین، مواضع امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س) در مجلس یزید است که نشان داد، مصائب، شرایط دشوار و سخت هراندازه باشد، نمی‌تواند موجب ضعف و تسلیم مؤمن شود.

 

نصرالله گفت: در این مراسم‌‌ها و مناسبت‌ها انسان متوجه می‌شود که نباید ناامید شود و به وعده الهی می‌بایست اعتماد داشته باشد. حضرت زینب(س) چنین بود.

 

وی افزود: ایشان در مجلس یزید در شرایطی که مقابل سر مبارک امام حسین (ع) بود، با روحیه‌ای بی‌نظیر خطبه‌ای خواند که لرزه بر اندام می‌اندازد و یزید را خطاب قرار داد و به او گفت هر کاری می‌خواهی بکن اما خداوند یاد و نام ما را از بین نمی‌برد.

 

دبیرکل حزب الله لبنان در بخش دیگری از سخنرانی خود گفت: هر کسی ضمانت‌های آمریکا را بپذیرد، همانند کسی است که پذیرفته مردان و زنان و کودکانش را برای ذبح به قتلگاه ببرد.

 

نصرالله گفت: استخراج گاز از میدان کاریش خط قرمز ماست. تمامی تهدیدات دشمن هیچ تأثیری بر ما ندارد چشممان بر کاریش است و موشک‌هایمان به سمت میدان کاریش نشانه رفته است.

 

وی گفت: من فکر می‌کنم که اسرائیلی‌ها، آمریکایی‌ها و دیگران اطلاعات کافی در مورد جدیت مقاومت دارند و با این موضوع شوخی نمی‌کنند اما اگر درگیری به تحمیل شود، آماده آن هستیم.

 

نصرالله گفت: برادران ما در جمهوری اسلامی ایران وعده کمک به لبنان داده‌اند و هیأتی از وزارت انرژی به زودی به تهران خواهند رفت تا درباره پرونده کمک‌های ایران گفت‌و‌گو کنند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022