آخرین اخبار سیاست خارجی

اولیانوف,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

نماینده روسیه در مذاکرات: شرایط کنونی حول برجام را می‌توان به بن بست خورده توصیف کرد

اولیانوف در خصوص وضعیت کنونی برجام اذعان کرد: «متاسفانه شرایط کنونی حول برجام را می توان به بن بست خورده توصیف کرد. از ابتدای سپتامبر مذاکرات دیپلماتیک کمابیش جدی وجود…

گفت‌وگوی نخست‌وزیر کانادا و معاون اول بایدن درباره ایرانگفت‌وگوی نخست‌وزیر کانادا و معاون اول بایدن درباره ایران،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
نخست‌وزیر کانادا و معاون اول رییس جمهور آمریکا در حاشیه نشست اپک دیدار کرده و درباره موضوعات مختلف دوجانبه و بین‌المللی از جمله ایران گفت‌وگو کردند.

به گزارش ایسنا، وبگاه دولت کانادا امروز در بیانیه‌ای اعلام کرد، جاستین ترودو، نخست‌وزیر این کشور روز گذشته با کامالا هریس، معاون اول رییس جمهور آمریکا در حاشیه نشست همکاری اقتصادی آسیا - پاسیفیک (اپک) دیدار کرد.

 

طبق این بیانیه، ترودو علاوه بر موضوعات دوجانبه، جنگ اوکراین و مسئله هاییتی، در ادامه اظهارات مداخله‌جویانه‌اش درباره امور داخلی ایران و حمایتش از ناآرامی‌ها، با هریس درباره اتفاقات اخیر ایران گفت‌وگو کرد.

 

در این بیانیه‌ با مطرح شدن ادعاهایی علیه ایران آمده است: نخست‌وزیر تاکید کرد که کانادا با کسانی که خواستار ایجاد تغییر و احترام به حقوق انسانی بنیادینشان هستند، هم‌صدا است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022