آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,وزیر خارجه فرانسه

فرانسه: آمریکا برای کاهش تنش، تحریم‌های ایران را لغو کند

وزیر خارجه فرانسه در نشست خبری مشترک با همتای عراقی خود تاکید کرد که کاهش تنش بین واشنگتن و تهران، ایران را به توافق هسته‌ای باز خواهد گرداند. به گزارش تسنیم به نقل از…


روحانی: خواهان بازگشت همه به تعهدات خود هستیماخبار,اخبار سیاست خارجی,روحانی
رئیس جمهوری در بدو ورود به فرودگاه جان اف کندی اظهار امیدواری کرد پیام ملت های منطقه و ملت بزرگ ایران یعنی صلح و پایان مداخله جویی در خلیج فارس و خاورمیانه را به جامعه جهانی برساند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی پس از ورود یه نیویورک گفت: همچون سالهای گذشته، امسال هم در یک سفر چهار روزه برای سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد و ملاقاتها و دیدارهایی که داریم، به نیویورک آمدیم.

 

رئیس جمهوری ادامه داد: امیدواریم در شرایط بسیار حساسی که امروز منطقه ما می گذارند، بتوانیم پیامی که ملت های ما دارند که همانا پیام صلح و پایان هرگونه مداخله جویی در منطقه حساس خلیج فارس و خاورمیانه است را به جامعه جهانی در سازمان ملل برسانیم.

 

روحانی با بیان اینکه ملت ایران همیشه در مقابل دشمن مقاومت و ایستادگی کرده اند،‌اظهار داشت: پیام ملت بزرگ ایران که در فشار یک جنگ اقتصادی ظالمانه بوده و خواهان بازگشت همه به تعهدات و قانون هستند را در این سفر به جامعه جهانی می رسانم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------