آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,سناتور آمریکایی

سناتور آمریکایی: توافق جدید با ایران بدون تصویب در سنا دوام نمی‌آورد

یک نماینده مجلس سنای آمریکا گفته که هر توافق جدیدی با ایران بدون تصویب در آن مجلس دوام نخواهد داشت. به گزارش فارس، «تام کاتن» نماینده جمهوری‌خواه مجلس سنای آمریکا در…


روحانی: خواهان بازگشت همه به تعهدات خود هستیماخبار,اخبار سیاست خارجی,روحانی
رئیس جمهوری در بدو ورود به فرودگاه جان اف کندی اظهار امیدواری کرد پیام ملت های منطقه و ملت بزرگ ایران یعنی صلح و پایان مداخله جویی در خلیج فارس و خاورمیانه را به جامعه جهانی برساند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی پس از ورود یه نیویورک گفت: همچون سالهای گذشته، امسال هم در یک سفر چهار روزه برای سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد و ملاقاتها و دیدارهایی که داریم، به نیویورک آمدیم.

 

رئیس جمهوری ادامه داد: امیدواریم در شرایط بسیار حساسی که امروز منطقه ما می گذارند، بتوانیم پیامی که ملت های ما دارند که همانا پیام صلح و پایان هرگونه مداخله جویی در منطقه حساس خلیج فارس و خاورمیانه است را به جامعه جهانی در سازمان ملل برسانیم.

 

روحانی با بیان اینکه ملت ایران همیشه در مقابل دشمن مقاومت و ایستادگی کرده اند،‌اظهار داشت: پیام ملت بزرگ ایران که در فشار یک جنگ اقتصادی ظالمانه بوده و خواهان بازگشت همه به تعهدات و قانون هستند را در این سفر به جامعه جهانی می رسانم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------