آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,

بایدن: بر موضع خود برای بازگشت به برجام ایستاده‌ام

ستون‌نویس «نیویورک‌تایمز» از جو بایدن پرسید آیا هنوز به یادداشت خود مبنی بر اینکه اگر ایران به تبعیت از برجام بازگردد، آمریکا هم به توافق بازمی‌گردد، «البته به عنوان…


موسوی: اروپا نشان داد توان و اراده‌ای برای مقابله با قلدری‌‌های آمریکا ندارداخبار,اخبار سیاست خارجی,عباس موسوی
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گفت: بیانیه سران سه کشور اروپایی نشان داد که آنها توان و اراده‌ای برای مقابله با قلدری‌های آمریکا ندارند.

به گزارش فارس، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به بیانیه سران سه کشور اروپایی گفت: بیانیه سران سه کشور اروپایی، نشان داد که طرف‌های اروپایی توان و اراده‌ای برای مقابله با قلدر‌ی‌های آمریکا ندارند.

 

موسوی به دولت‌های اروپایی توصیه کرد که با مطالعه سابقه تاریخی خود قدری به خودشان بیایند و به شعار‌های تاریخی خود نیز نگاهی داشته باشند.

 

وی که با خبرگزاری صدا و سیما گفتگو می‌کرد، با بیان اینکه برای آمریکا و سایر مناطق جهان دوره پذیرش حرف یک قلدر گذشته، اظهار داشت: خودشان را با پذیرش این فشارها و قلدری‌ها از بازارهای جهانی و اثرگذاری بر مسائل سیاسی و تاریخی در جهان امروز محروم خواهند کرد و اگر می‌خواهند با ایران کار کنند، راهش استقلال آنها و مراوده دوجانبه با ایران و عدم دخالت کشورهای ثالث در تصمیم‌گیری‌هایشان است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------