آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

لاریجانی: اگر سعودی‌ها راه حل سیاسی را بپذیرند ایران در مسئله یمن میانجیگری می‌کند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر سعودی‌ها راه حل سیاسی را بپذیرند ایران در مسئله یمن میانجیگری خواهد کرد، البته آمریکا تصور می‌کند هنوز زمان دوشیدن پول از عربستان برای…


موسوی: اروپا نشان داد توان و اراده‌ای برای مقابله با قلدری‌‌های آمریکا ندارداخبار,اخبار سیاست خارجی,عباس موسوی
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گفت: بیانیه سران سه کشور اروپایی نشان داد که آنها توان و اراده‌ای برای مقابله با قلدری‌های آمریکا ندارند.

به گزارش فارس، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به بیانیه سران سه کشور اروپایی گفت: بیانیه سران سه کشور اروپایی، نشان داد که طرف‌های اروپایی توان و اراده‌ای برای مقابله با قلدر‌ی‌های آمریکا ندارند.

 

موسوی به دولت‌های اروپایی توصیه کرد که با مطالعه سابقه تاریخی خود قدری به خودشان بیایند و به شعار‌های تاریخی خود نیز نگاهی داشته باشند.

 

وی که با خبرگزاری صدا و سیما گفتگو می‌کرد، با بیان اینکه برای آمریکا و سایر مناطق جهان دوره پذیرش حرف یک قلدر گذشته، اظهار داشت: خودشان را با پذیرش این فشارها و قلدری‌ها از بازارهای جهانی و اثرگذاری بر مسائل سیاسی و تاریخی در جهان امروز محروم خواهند کرد و اگر می‌خواهند با ایران کار کنند، راهش استقلال آنها و مراوده دوجانبه با ایران و عدم دخالت کشورهای ثالث در تصمیم‌گیری‌هایشان است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------