آخرین اخبار سیاست خارجی

انتقال زندانی بین تهران و بروکسل،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

انتقال زندانی بین تهران و بروکسل در کمیسیون پارلمان بلژیک تصویب شد

کمیسیون روابط خارجی پارلمان بلژیک طرح تبادل زندانی بین جمهوری اسلامی و بلژیک را به تصویب درآورد. به گزارش فارس،‌ رسانه‌های محلی گزارش کردند که لایحه تبادل زندانی میان…

اسرائیل: ایران در تاسیسات جدید اتمی، به‌دنبال ساخت سانتریفیوژهای پیشرفته استوزیر جنگ اسرائیل،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت که ایران در مراکز زیرزمینی جدیدی در نزدیکی تاسیسات هسته‌ای نطنز، به‌دنبال تولید سانتریفیوژهای پیشرفته است.

به گزارش ایلنا به نقل از العربیه، «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت که ایران در مراکز زیرزمینی جدیدی در نزدیکی تاسیسات هسته‌ای نطنز، به‌دنبال تولید سانتریفیوژهای پیشرفته است.

 

گانتز در این‌باره گفت: «ایران در مراکز هسته‌ای این کشور، از جمله مرکز جدیدی که در نزدیکی نطنز و در زیر زمین ساخته می‌شود، به‌دنبال تکمیل عملیات تولید و نصب هزار دستگاه سانتریفیوژ جدید از کلاس آی.آر ۶ است».

 

وی با تکرار برخی ادعاها درباره ماهیت برنامه هسته‌ای ایران مدعی شد که اگر اکنون اقداماتی برای جلوگیری از دسترسی ایران به سلاح اتمی انجام شود، در مقایسه با یک سال بعد هزینه‌ کمتری خواهد داشت.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------