آخرین اخبار سیاست خارجی

اولین واکنش آمریکا به ادعاها درباره جزئیات مذاکرات وین،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

اولین واکنش آمریکا به ادعاها درباره جزئیات مذاکرات وین/ تکذیب دادن امتیازات گسترده به ایران برای احیای برجام

شورای امنیت ملی آمریکا در توییتی برخی ادعاهای مطرح شده توسط مقامات و منابع مختلف درخصوص مفاد پاسخ ایران به متن نهایی اتحادیه اروپا بر سر احیای برجام را تکذیب کرد. به…

رهبران مذهبی آمریکا به بایدن: به برجام برگرد و تحریم‌های علیه ایران را لغو کنجو بایدن،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
جمعی از رهبران مذهبی آمریکا با انتشار بیانیه ای از جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا خواستند به توافق هسته ای با ایران (برجام) بازگردد و تحریم‌ها علیه مردم ایران را لغو کند.

به گزارش ایرنا، ۲۵  رهبر مذهبی آمریکا روز پنجشنبه به وقت محلی با انتشار بیانیه‌ای  از جو بایدن، رئیس‌جمهوری این کشور خواستند تا بازگشت سریع به برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) را دنبال کند.

 

این بیانیه به رهبری "کمیته دوستان قانونگذاری ملی" (FCNL) آماده شده و توسط ائتلاف گسترده ای از رهبران مذهبی و سران سازمان های مذهبی، از جمله رهبران پروتستان، کاتولیک، انجیلی و یهودی و همچنین روسای جوامع مختلف مسیحی و رئیس شورای ملی کلیساها امضا شده است.

 

در این بیانیه با ابراز نگرانی در خصوص برخی گزارش ها درباره مذاکرات وین برای بازگشت به برجام آمده است: ما قویاً از دولت بایدن می‌خواهیم که بر سر میز مذاکره بماند و برای صلح شجاعت عمل داشته باشد.

 

این بیانیه بر مزایای توافق هسته‌ای ایران از جمله ابزاری برای منع اشاعه هسته‌ای و اقدامی اخلاقی برای پایان دادن به رنج انسان ها ناشی از تحریم‌های گسترده تاکید کرده است.

 

در این بیانیه خطاب به بایدن و دولتش آمده است: "پیشرفت مستلزم مذاکره و مصالحه است، نه تهدید و ارعاب".

 

بریجت مویکس رئیس کمیته دوستان قانونگذاری ملی گفت: دولت بایدن باید فوری وارد عمل شود و از این فرصت استفاده کند زیرا افراد با ایمان و طرفداران صلح در سراسر آمریکا از بایدن می خواهند که دوباره به مسیر دیپلماسی متعهد شود و به توافق هسته ای ایران بپیوندد.

 

در بیانیه این رهبران مذهبی آمده است: ما همچنین از بایدن رئیس جمهوری آمریکا می‌خواهیم تا از طریق لغو تحریم‌های اقتصادی که به زندگی روزمره مردم ایران  آسیب می رساند، برای گسترش رفاه آنها  اقدام کند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------