آخرین اخبار سیاست خارجی

تحریم ایران،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

فایننشال تایمز: چگونه تحریم‌ها بر ایمنی هلیکوپتر‌های کهنه ایران اثر می‌گذارد؟

جان پل راتبون، سیلویا پفیفر و فیلیپ جورجیادیس در یادداشتی در روزنامه فایننشال تایمز نوشتند:در حالی که بالگردی با عمری چند دهه‌ای که هزاران ساعت پرواز را پشت سر گذاشته…

هشدار کانادا به اسرائیل: درگیری با ایران نباید به منطقه گسترش یابد | آمریکا: به دنبال درگیری با ایران نیستیماخبار،اخبار جدید،اخبار روز
ملانی جولی وزیر خارجه کانادا گفت که به مقام‌های اسرائیلی هشدار داده است که درگیری با ایران نباید به منطقه گسترش یابد.

به گزارش ایرنا به نقل از رویترز، وزیر خارجه کانادا که در یک نشست خبری سخن می‌گفت، با بیان اینکه اوتاوا نهایت تلاش خود را برای کاهش تنش‌ها در منطقه خاورمیانه انجام می‌دهد، اظهار کرد: باید مطمئن شویم که درگیری به منطقه تسری پیدا نخواهد کرد.

 

جولی در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه باید برای بازگرداندن صلح در منطقه همکاری کنیم، افزود: به همین دلیل به همتای خود در (رژیم) اسرائیل به صراحت اعلام کردم که درگیری شما با ایران نباید به منطقه گسترش یابد.

  

وزارت دفاع آمریکا: به دنبال درگیری با ایران نیستیم

به گزارش ایرنا، ژنرال «پاتریک (پت) رایدر» سخنگوی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) روز دوشنبه به وقت محلی در جمع خبرنگاران در واشنگتن افزود: ما نمی خواهیم شاهد یک جنگ منطقه ای گسترده تر باشیم. به دنبال درگیری با ایران نیستیم.

 

سخنگوی پنتاگون در عین حال گفت: هیچ اطلاعات خاصی از سوی ایران در مورد زمان یا جزئیات حمله به اسرائیل به ایالات متحده آمریکا ارائه نشد.

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------