آخرین اخبار سیاست خارجی


میخائیل اولیانوف،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

دیپلمات روس: رایزنی‌های غیررسمی دوجانبه در وین آغاز شده است

میخائیل اولیانوف از آغاز رایزنی‌های غیررسمی دوجانبه در وین خبر داد. به گزارش فارس، «میخائیل اولیانوف» نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین اتریش در پیامی در…

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: دور جدید مذاکرات باید روی «موضوعات اندک» باقی‌مانده از دور ششم متمرکز شود ند پرایس,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به برخی گزارش‌ها درباره اعلام آمادگی ایران برای ازسرگیری مذاکرات هسته‌ای، گفت که دور جدید مذاکرات باید روی «موضوعات اندک» باقی‌مانده از دور ششم متمرکز شود. 

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، «ند پرایس» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به برخی گزارش‌ها درباره اعلام آمادگی ایران برای ازسرگیری مذاکرات هسته‌ای، گفت که دور جدید مذاکرات باید روی «موضوعات اندک» باقی‌مانده از دور ششم متمرکز شود.

 

وی افزود که طرف آمریکایی آماده بازگشت به وین بوده و معتقد است که دستیابی سریع به تفاهم و اجرای آن در مورد بازگشت به دوجانبه به تعهدات برجامی، امکان‌پذیر است.

 

ند پرایس بدون اشاره به بدعهدی‌های کشورش در قبال برجام، طی مواضعی بی‌اساس، ایران را به دست زدن به «اقدام‌های تحریک‌آمیز هسته‌ای» متهم کرده و گفت که با توجه به اقدام‌های ایران، پنجره دستیابی به توافق برای همیشه باز نخواهد ماند و بنابراین امیدواریم که آنها به سرعت و با حسن نیت به وین بیایند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی