آخرین اخبار سیاست خارجی


گزارشگر سازمان ملل,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

گزارشگر سازمان ملل: تحریم‌ها مخرب‌ترین تاثیر را روی شهروندان عادی داشته است/ پول‌های بلوکه شده ایران را آزاد کنید

گزارشگر ویژه سازمان ملل از دولت آمریکا خواست که بلافاصله تحریم‌ها علیه مردم ایران را لغو و از کشورهایی که اقدام به بلوکه کردن دارایی‌های ایران کرده‌اند درخواست کرد که…

نفتالی بِنِت خشم خود از مذاکرات وین را دوباره به زبان آوردنخست وزیر رژیم صهیونیستی ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
نخست وزیر رژیم صهیونیستی یک بار دیگر خشم خود از مذاکرات جاری در وین را که با هدف لغو تحریم های ظالمانه و غیرقانونی آمریکا علیه ایران انجام می شود، به زبان آورد.

 به گزارش ایرنا به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، «نفتالی بنت» نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) خشم خود از مذاکرات وین و احتمال حصول توافقی در جریان آن را ابراز داشت و گفت که هرگونه توافقی با ایران برای این رژیم الزام آور نخواهد بود.

 

او در اشاره ضمنی به منزوی بودن رژیم صهیونیستی در سطح بین المللی و مغایرت رویکرد این رژیم با جامعه بین المللی گفت: "تل آویو بخشی از هرگونه توافقی با ایران نخواهد بود".

 

بنت بدون توجه به اذعان کارشناسان رژیم صهیونیستی به ناتوانی و ضعف این رژیم در داخل و خارج از فلسطین اشغالی و توان بالای محور مقاومت در منطقه مدعتی شد که "تل آویو آزادی عمل را برای خود محفوظ خواهد داشت".

 

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در عین حال به طور ضمنی به درماندگی این رژیم در قبال ایران و محور مقاومت اذعان کرد و ایران و اعضای محور مقاومت را "بارزترین چالش" برای این رژیم توصیف کرد.

 

علی باقری کنی مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران پیشتر هشدار داده بود که برخی اخلاگران خارجی وجود دارند که خواهان ایجاد مانع بر سر راه مذاکرات هستند و تقلا می کنند تا مذاکرات را به شکست بکشانند.

 

مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران درباره تهدیدهای رژیم صهیونیستی مبنی بر حمله به ایران گفت که اسرائیل خواب آن را هم نخواهد دید.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------