درگیری ۳ استان با سیل و آب‌گرفتگی/ اسکان اضطراری ۳۱۸ نفرسیل در ایران،اخبار حوادث،خبرهای حوادث
رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال‌احمر کشور با اشاره به عملیات سیل و آب‎گرفتگی در ۳ استان، از امدادرسانی به بیش از ۳۰۰ نفر در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش تسنیم، محمودی رئیس سازمان امدادونجات با اشاره به عملیات سیل و آب‌گرفتگی، در 24 ساعت گذشته، به تشریح اقدامات جمعیت هلال‌احمر پرداخت و گفت: در این مدت زمان 3 استان (سیستان و بلوچستان، کهگیلوبه و بویراحمد و هرمزگان)، شامل 3 شهرستان، 4 منطقه (2 شهر و 2 روستا) نیاز به امدادرسانی پیدا کردند.

 

وی افزود: امدادگران‌ و نجاتگران جمعیت هلال‌احمر به 322 نفر امدادرسانی کردند و 318 نفر را اسکان اضطراری دادند.

 

محمودی ادامه داد: 5 تیم امدادی، شامل 50 نفر در این عملیات شرکت کردند.

 

رئیس سازمان امداد ونجات گفت: 104 تخته پتو، 67 دستگاه چادر و 101 تخته موکت، بین افراد متاثر از سیل و آب‌گرفتگی توزیع شده است.

 

گفتنی است، با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر بارش شدید و رگباری باران، امدادگران در حالت آماده‌باش قرار دارند.

 

مسدود شدن مقطعی جاده کندوان

هاشمی رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: جاده کندوان حد فاصل سیاه بیشه تا پل زنگوله، به منظور تثبیت دیواره‌های ریزشی، لق گیری امروز یکشنبه 5 آذرماه مقطعی بسته است.

 

وی افزود: به منظور عملیات توری سنگ، تثبیت دیواره‌های ریزشی و لق گیری در محور"چالوس - کرج،"محدودیت تردد در این محور اعمال خواهد شد. این محدودیت حد فاصل سیاه بیشه تا پل زنگوله بوده و از ساعت 6 صبح تا 16 عصر ادامه خواهد شد.

 

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران با اشاره به اینکه محدودیت تردد در محور کندوان تا پایان روز 21 آذرماه انجام خواهد شد، گفت: این محدودیت همه روزه از روز‌های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته به غیر از ایام تعطیلات رسمی و همچنین روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چند روزه اعمال می‌شود.

 

هاشمی به رانندگان وسایل نقلیه‌ای کمه قصد تردد در این محور را دارند، خواست: در زمان اعمال محدودیت از محور‌های جایگزین «هراز و سواد کوه» استفاده کنند.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------