آخرین اخبار حوادث

حادثه رانندگی در فولادشهر،اخبار حوادث،خبرهای حوادث

سه کشته و یک مصدوم در حادثه رانندگی در فولادشهر

برخورد کامیون و پیکان در فولاد شهر سه فوتی و یک مصدوم برجای گذاشت. به گزارش صداوسیما، بنابر اعلام مرکز حوادث و فوریت‌های…

بازداشت مردی که هم‌خانه‌اش را کشتقتل،اخبار حوادث،خبرهای حوادث
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از بازداشت مردی که پس از قتل هم‌خانه‌اش قصد فرار به خارج از کشور را داشت، خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار علی ولی‌پور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران انتظامات یکی از بیمارستان‌های واقع در جنوب تهران از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از مرگ مشکوک مرد جوانی بر روی تخت بخش اورژانس این بیمارستان خبر دادند که درپی آن کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل حاضر شده و اقدامات خود برای رسیدگی به این پرونده را در دستورکار خود قرار دادند.

 

وی افزود: با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی سردخانه بیمارستان شد و با جسد مرد جوان اهل کشور افغانستان مواجه شدند که براثر ضربات چاقو به قتل رسیده بود. بررسی‌های اولیه نشان داد که یک مرد جوان، مقتول را با خودروی کوییک به مرکز درمانی رسانده اما پس از اطلاع از مرگ وی سریعاً پا به فرار گذاشته‌ است. تحقیقات همچنان ادامه داشت تا اینکه مشخص شد مرد جوان هنگام فرار از بیمارستان با خودروی کوییک در خیابان تصادف کرده است و به همین دلیل نیز خود را به کلانتری محل معرفی کرده بود.

 

ولی‌پور گودرزی با بیان اینکه این فرد خیلی زود هدف تحقیق قرار گرفت، گفت: این مرد به ماموران گفت که مقتول برادر همسرش بوده و در خانه مجردی با پسر جوانی به‌ هویت معلوم زندگی می‌کرد که آنها با یکدیگر اختلاف شدید مالی پیدا کرده بودند. در روز حادثه برادرزن این فرد و هم‌خانه‌اش با یکدیگر درگیر شدند که این نزاع منجر به جنایت شده است. این فرد به کارآگاهان گفت که مقتول را سوار بر خودروی کوییک خود کرده و به بیمارستان رسانده اما اقدامات درمانی فایده‌ای نداشت و او فوت کرده که همین موضوع باعث شد ترس وجودش را فرا بگیرد و پا به فرار بگذارد اما بر اثر استرس در مسیر با خودروی دیگری تصادف کرده و به فرار خود ادامه داده اما ناگهان تصمیم گرفته خودش را معرفی کند.

 

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد:‌ کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم، اقدامات فنی و اطلاعاتی را کلید زده و متوجه شدند که هم خانه مقتول قصد دارد تا به‌صورت غیرقانونی و برای همیشه ایران را به‌مقصد کشور افغانستان ترک کند. با کسب این اطلاعات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در گام بعدی مخفیگاه دقیق متهم را در خارج از تهران شناسایی کردند و پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی وی را در یک عملیات ضربتی به دام انداختند و برای بازجویی‌های ابتدایی به اداره دهم منتقل کردند.

 

ولی‌پور گورزی گفت:‌ با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------