آخرین اخبار حوادث

آزار جنسی در آبادان،اخبار حوادث،خبرهای حوادث

دستگیری عامل تجاوز به دختر جوان در آبادان

پسر جوانی که در روز 8 محرم به یک دختر جوان در آبادان تجاوز جنسی کرده بود توسط پلیس اطلاعات وامنیت این شهرستان دستگیر شد. یک…

کلاهبرداری 52 میلیارد تومانی زوج میانسالزوج شیاد که با استفاده از چک‌های بلامحل و فروش مال غیر 520 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده‌اند، دستگیر شدند.

به گزارش ایران، سرهنگ «شریف رحیمی» فرمانده انتظامی‌لنگرود گفت: در پی ارجاع یک فقره حکم قضایی مبنی بر کلاهبرداری میلیاردی توسط افرادی سابقه‌دار در استان‌های قزوین و گیلان، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران انتظامی‌قرار گرفت، مأموران کلانتری 13 چاف و چمخاله با انجام اقدامات اطلاعاتی، متهمان را که با انجام معاملات ملکی، فروش مال غیر و ارائه چک‌های بلامحل اقدام به کلاهبرداری می‌کردند، شناسایی و این زن و شوهر را دستگیر کردند.

 

فرمانده انتظامی‌شهرستان لنگرود از اعتراف این افراد به کلاهبرداری 520 میلیارد ریالی از مردم در تحقیقات به عمل آمده خبر داد و گفت: کلاهبرداران که یک زن و شوهر 55 و 57 ساله هستند برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.

 

این مقام انتظامی‌در پایان ضمن هشدار به شهروندان در انجام مبادلات روزمره به‌خصوص معاملات ملکی از آنان خواست ضمن رعایت هشدارهای پلیسی، همواره مراقب افراد شیاد و کلاهبردار باشند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------