X

مسومیت ۱۱ نفر و فوت ۲ نفر بر اثر مسمومیت با گاز co در نیشابوراخبار,اخبار امروز,اخبار جدید
طی ۷۲ ساعت گذشته یازده نفر در شهرستان نیشابور دچار مسمومیت با گاز co شدند که متأسفانه دو نفر از آن‌ها فوت کردند.

بنا بر گزارش روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ نیشابور در ۷۲ ساعت گذشته ۱۱ نفر دچار مسمومیت با گاز co شدند که متأسفانه دو نفر از آن‌ها فوت کردند.

 

در اولین اتفاق ناگوار آقای ۵۰ ساله که درون تریلی پیک‌نیک روشن کرده بود به علت مسمومیت با گاز co فوت می‌کند، همچنین روز گذشته ۶ نفر از افراد یک خانواده در روستای خانشاه دچار مسمومیت با گاز co شدند که با اطلاع به موقع و تلاش کارشناسان اورژانس از مرگ نجات یافتند.

 

در سومین حادثه هم که در خانه باغی در روستای بوژان اتفاق افتاد چهار نفر از اعضاء یک خانواده که از زغال برای گرمایش استفاده کرده بودند دچار مسمومیت با گاز co می‌شوند که متأسفانه یک نفر از آن‌ها فوت می‌کند.

 

همچنین روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ اعلام کرده؛ همه‌ ساله با فرا رسیدن فصل سرما و به دلیل استفاده از وسایل گرمایشی که به طور عمده گازسوز هستند خطرات ناشی از مسمومیت با منواکسید کربن به میزان زیادی افزایش می‌یابد در همین راستا می‌طلبد همیشه قبل از استفاده از وسایل گرمایشی از باز بودن مسیر لوله بخاری و خارج نشدن لوله از محل اطمینان حاصل کنید.

 

در ادامه اورژانس ۱۱۵ نیشابور نیز هشدار داده به هیچ عنوان در خودرو پیک‌نیک روشن نشود، همچنین استفاده از زغال برای گرمایش در فضای بسته موجب مسمومیت می‌شود.

 

کم نفسی، تهوع، سردرد، از دست دادن هوشیاری، سرگیجه و افتادن از نشانه‌های مسمومیت با گاز منواکسید کربن است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی