آخرین اخبار حوادث

Default Image

مرد رمال عروس17ساله را به قتل شوهر پولدارش تحریک کرد تا اموال او را تصاحب کند

11 آبان سال گذشته، مرگ مرموز مرد جوانی در حمام خانه‌اش به تیم جنایی اعلام شد. زمانی که تیم جنایی قدم در حمام خانه محل حادثه…

زباله‌گرد‌ها دختر تهرانی را دزدیدندسردار علی ولی‌پور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: «چندی پیش فردی هراسان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و اعلام کرد که هنگام پیاده‌روی ناگهان مشاهده کرده که چند مرد از اتباع خارجی دختر جوانی را با تهدید ربوده و پس از اینکه سوار بر خودروی وانت خود شدند از صحنه جرم متواری شدند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عاملان ربودن زنی جوان در شادآباد خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، پس از اعلام این خبر بود که تیمی از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی راهی صحنه جرم در محله شادآباد تهران شده و تحقیقات ابتدایی خود را آغاز کردند.»

 

رئیس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: کارآگاهان که در جریان بررسی‌ها متوجه دوربین‌های مداربسته شده بودند، این دوربین‌ها را مورد بازبینی قرار دادند و در جریان آن متوجه شدند که متهمان با خودروی وانت در خیابان‌های جنوب تهران زباله جمع‌آوری می‌کنند و زن جوان نیز این کار را انجام می‌دهد. همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان با تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی هویت و مخفیگاه متهمان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن شناسایی و سپس با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی آن‌ها را دستگیر کنند.

 

وی با بیان اینکه دختر جوان هم که از اتباع خارجی بوده از چنگال آدم‌ربایان نجات پیدا کرد، گفت: متهمان به مقر انتظامی منتقل شده و تحت بازحویی قرارگرفتند که در جریان آن یکی از متهمان به جرم آدم‌ربایی اعتراف کرد گفت که دختر جوان از گذشته با آنان مشغول جمع‌آوری غیرقانونی زباله در خیابان‌های جنوب تهران بوده تا اینکه مدتی قبل تلفن همراه او را سرقت کرده و پا به فرار گذاشته است. به همین دلیل نیز با دو نفر از دوستانش نقشه‌ای را طراحی کرده تا با انجام آدم‌ربایی از او انتقام و موبایلش را پس بگیرد.

 

ولی پور گودرزی ادامه داد: پس از اعترافات متهمان به آدم‌ربایی، کارآگاهان مأموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های دقیق‌تر تحقیقات خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند. همچنین با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده و کشف جرائم احتمالی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------