دختر اخاذ از پسر مورد علاقه‌اش فیلم سیاه تهیه کرددختر جوان که با انگیزه اخاذی و سرقت، پسر مورد علاقه‌اش را ربوده و بعد از شکنجه، از او فیلم‌سیاه تهیه کرده بود تحت تعقیب قرار گرفت.  

به گزارش جام‌جم، اوایل بهمن امسال مردی جوان با حضور در شعبه دهم بازپرسی دادسرای جنایی تهران از سه مرد و دختر جوانی به اتهام آدم‌ربایی، سرقت و تهیه فیلم سیاه شکایت کرد. پرونده با دستور بازپرس حمیدرضا رستمی به پلیس آگاهی تهران ارسال شد و شاکی در تحقیقات گفت: چهار ماه قبل با دختری جوان به نام شبنم در یک سایت دوست‌یابی آشنا شدم و ارتباط‌مان شکل‌گرفت. یک روز با من تماس گرفت و گفت که مشکلی برایش پیش‌آمده و خواست مرا ملاقات کند که قبول کردم و روز بعد به محل قرار رفتم. در آنجا خودرویی با من تصادف کرد و وقتی پیاده شدم، سه سرنشین آن خودرو به سمتم حمله‌ور شده و مرا ربودند.

 

آنها مرا به خانه‌ای در جنوب شهر تهران منتقل کردند. دست‌‌وپایم را با پارچه بستند و در اتاقی زندانی کردند. پول‌هایم، انگشتر طلایم و ساعت گران‌قیمتم را سرقت کردند. بعد هم کتکم زدند. نیمه‌جان شده بودم که شبنم وارد اتاق شد. متهمان از من فیلم‌ سیاه گرفتند و تهدید کردند اگر شکایت کنم، فیلم را منتشر می‌کنند. بعد رهایم کردند. چند روز بعد تماس گرفتند و برای منتشر نکردن فیلم درخواست ۵۰۰ میلیون تومان کردند که تصمیم به شکایت گرفتم.

 

متهمان فراری تحت تعقیب پلیس تهران قرار گرفتند و جست‌وجو‌ها برای یافتن سه مرد و یک دختر جوان در این رابطه ادامه دارد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023