آخرین اخبار حوادث

سیل در کندوان،اخبار حوادث،خبرهای حوادث

سیلاب محور نوجان به کندوان را بست

دبیر ستاد حوادث غیرمترقبه فرمانداری کرج گفت: محور نوجان به کندوان به دلیل وقوع سیلاب واریزه‌ای تا اطلاع ثانوی مسدود است.…

کشف و خنثی‌سازی بمب از زیر یک خودرو در تهرانرئیس پلیس پایتخت از کشف یک خودروی بمب گذاری شده در خیابان شهید بهشتی تهران و خنثی سازی آن خبر داد. 

به گزارش ایسنا، سردار عباسعلی محمدیان دراین باره گفت: در ساعت ۱۸ روز جمعه ۲۶ اسفندماه، یکی از شهروندان تهرانی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و از وجود بسته‌ای مشکوک در زیر خودرو سواری شخصی‌اش خبر داد. درپی دریافت این گزارش ماموران گشت ۱۱۰ تهران بزرگ به محل اعلام شده در خیابان شهید بهشتی اعزام شدند.

 

وی ادامه داد: در بررسی اولیه ماموران از بسته مشکوک چسبیده شده به زیر خودرو، مشخص شد که خودروی مذکور بمب‌گذاری شده است. در همین راستا بلافاصله نسبت به ایمن سازی منطقه و ایجاد فاصله مطمئنه از خودرو اقدام شده و محدودیت تردد در خیابان شهید بهشتی اعمال شد.

 

بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت، محمدیان با بیان اینکه در فاصله زمانی کمتر از ۱۰ دقیقه، تیم چک و خنثی‌سازی بمب در محل حاضر شده و نسبت به خنثی سازی بمب اقدام کردند، گفت: در تحقیقات اولیه مشخص شد که صاحب خودرو فاقد هرگونه مسئولیت اجرایی مهم بوده و انگیزه بمب گذاری به دلیل اختلافات شخصی بوده است.

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------