آخرین اخبار حوادث

Default Image

برخورد ۲ خودرو در جهرم فارس چهار کشته داشت

رییس اورژانس شهرستان جهرم گفت: تصادف در محور جهرم به قیر چهار فوتی و ۲مصدوم برجا گذاشت. ایرنا: رییس اورژانس شهرستان جهرم…

۶۱ سارق و زورگیر در پایتخت بازداشت شدند / ممنوعیت مرخصی برای سارقان و زورگیران  حوادث روز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث
رییس پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به دستگیری ۶۱ متهم به سرقت و موبایل قاپ طی چند روز اخیر گفت: به دستور دادستان تهران به هیچ سارق و زورگیری مرخصی به ویژه در ایام پایانی سال داده نمی شود. 

به گزارش ایرنا, رییس پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به دستگیری ۶۱ متهم به سرقت و موبایل قاپ طی چند روز اخیر گفت: به دستور دادستان تهران به هیچ سارق و زورگیری مرخصی به ویژه در ایام پایانی سال داده نمی شود.

 

سردار علی ولی پور گودرزی روز دوشنبه در مقر پلیس آگاهی پایتخت به خبرنگاران افزود: همکارانم در پلیس آگاهی طی چند روز گذشته ۶۱ سارق و زورگیر حرفه ای که اقدام به قاپ زنی موبایل و سرقت به عنف می کردند را شناسایی و دستگیر کردند.

 

وی ادامه داد: ۵۰۰ دستگاه انواع گوشی موبایل مسروقه از این افراد کشف شده است. 

 

به گفته سردار گودرزی، با تعامل خوبی که با دادستان تهران انجام شده تمامی این متهمان تا تکمیل پرونده در بازداشت موقت هستند تا نفرات بعدی دستگیر شوند.

 

وی تاکید کرد: علاوه بر این ۶۱ متهم، ۱۰ مالخر هم شناسایی و دستگیر شده اند که این مالخران بیشتر گوشی ها را به کشورهای همسایه برای فروش می فرستادند.

 

سردار گودرزی این را هم گفت که با دستور دادستان تهران، این افراد بازداشت موقت شده اند و به آنها به هیچ عنوان مرخصی به ویژه با توجه به اینکه در ایام پایانی سال هستیم داده نمی شود که قطعا با این اقدام آرامش و امنیت به جامعه تزریق می شود.

 

وی تصریح کرد: از ابتدای امسال به هیچ سارق زورگیری به هیچ عنوان مرخصی داده نشده است.

 

سردار گودرزی با اشاره به ایام پایانی سال به شهروندان هشدار داد که حتما به هنگام استفاده از گوشی همراه مراقب اطراف خود باشند تا طعمه سارقان قرار نگیرند و از تمهیدات لازم برای مقابله با این سارقان گفت.

 

وی همچنین یادآور شد که شهروندان حتما اگر قصد مسافرت دارند منزل خود را علاوه بر مجهز کردن به تجهیزاتی مثل دوربین و دزدگیر، به همسایه یا فرد قابل اعتماد خود نیز بسپارند.

 

رییس پلیس آگاهی پایتخت همچنین گفت: طرح پابند الکترونیک برای افرادی که بیش از سه بار سابقه جرایم خشن داشته باشند، به زودی اجرا می شود.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------