دستگیری قاتل 3هم اتاقی حوادث روز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث
زن جوان آمریکایی بعد از کشتن 3هم‌اتاقی خود، زمانی که قصد داشت با تغییر چهره، خود را به ایالت دیگری برساند، دستگیر شد. 

به گزارش همشهری به نقل از ای‌بی‌سی، سه‌شنبه شب گذشته آلیسا جین ونابل 23ساله، 3هم‌اتاقی خود را که 60، 65و 77ساله بودند، در یکی از شهرهای ویرجینیا به ضرب گلوله به قتل رساند و از خانه فرار کرد. همان شب پلیس توسط یکی از همسایه‌ها در جریان این جنایت قرار گرفت و راهی آنجا شد. با پیداشدن اجساد 3مقتول و مشخص شدن این حقیقت که هم‌اتاقی دیگر آنها به‌نام آلیسا ناپدید شده است، پلیس به او مظنون شد.

 

در تحقیقات بعدی مشخص شد که آلیسا دارای سابقه جنایی است که به مارس 2019 برمی‌گردد. او در آن سال به جرم سرقت دستگیر شد و مدتی پس از آزادی نیز به جرم ضرب و جرح یک زن بازداشت شده بود. با این اطلاعات، فرضیه اینکه آلیسا عامل این جنایت هولناک است مدنظر قرار گرفت و تحقیقات برای دستگیری او ادامه یافت تا اینکه روز پنج‎شنبه، پلیس نیویورک در جریان رانندگی دیوانه‌وار یک زن در یکی از اتوبان‌ها قرار گرفت. پلیس برای توقف این خودرو همه تلاش خود را کرد اما از آنجا که سرعت خودرو بالا بود تعقیب و گریز پلیس 70کیلومتر ادامه داشت و سرانجام این خودرو توسط نواری از میخ‌های سوراخ‌کننده لاستیک متوقف شد.

 

خودرو پس از عبور از روی میخ‌ها به گاردریل روی پل هوایی بزرگراه برخورد کرد و پلیس بلافاصله زن جوانی را که راننده آن بود، بازداشت کرد. این زن که مجروح شده بود به بیمارستان انتقال یافت و با شناسایی هویتش، معلوم شد که وی، همان قاتل فراری است که 3هم‌اتاقی خود را به قتل رسانده است. آلیسا در حالی دستگیر شد که تلاش کرده بود با کوتاه کردن موهایش و گریم، تغییر چهره داده و به ایالت دیگری فرار کند.

 

او پس از مرخص شدن از بیمارستان در دادگاهی در نیویورک حاضر شد اما هنوز درباره انگیزه او از این جنایت اطلاعاتی منتشر نشده است و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------