سگ ولگرد یک دختر بچه را مجروح کرددختر بچه نکایی حین ایستادن در کوچه با حمله سگ ولگرد روبه‌رو و به شدت زخمی شد؛ این در حالی است که وضعیت ساماندهی سگ‌های ولگرد در مازندران مشخص نیست. 

تسنیم نوشت: حمله سگ‌های ولگرد مدتی است که در نقاط مختلف استان گزارش می‌شود اینبار اما دختر بچه 8 ساله نکایی  قربانی حمله سگ ولگرد شد.

 

ضحی هنگامی که مقابل منزل خود در خیابان مهرآباد نکا ایستاده بود مورد حمله یک قلاده سگ ولگرد قرار گرفت.

 

بر اثر حمله سگ دختر بچه از ناحیه دست و پا و به ویژه صورت دچار جراحت سنگین شد و پس از انتقال به بیمارستان در معرض درمان قرار گرفت.

 

براساس انتشار تصاویر فضای مجازی ضحی به همراه پسربچه‌ای دیگر در کوچه ایستاده بود که ناگهان مورد حمله یک قلاده سگ قرار گرفت؛ ابتدا دست و پا و سپس صورت دختر بچه توسط سگ زخمی شد. 

 

مادر ضحی در گفتگو با خبرنگاران گفته است: ضحی با سر و صورت خونی با زخم عمیق گازگرفتگی گونه‌اش توسط سگ  به خانه آمد و سریع او را به بیمارستان منتقل کردیم.

 

به گزارش خبرنگاران تسنیم از محمود آباد، آمل و بابل و شهرهای غرب استان جولان سگ‌های ولگرد مردم را نگران کرده و خواهان مقابله با سگ‌های ولگرد توسط متولیان امر هستند.

 

به گفته مسئولان مازندران 17 مرکز ساماندهی سگ‌های ولگرد در مازندران وجود دارد و 13 مرکز آن دولتی بوده و مابقی بوسیله بخش خصوصی اداره می‌شوند.

 

به گزارش تسنیم، هنوز در استان برنامه مشخصی برای م

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------